І у відпустку хочеться, і залишати квартиру без нагляду зі старими китайськими дверима тепер страшно

Вчора, повертаючись додому після роботи, я не могла не звернути увагу на несподівані «будівельні роботи» біля дверей сусідки: двоє чоловіків змінювали вхідні двері до її квартири. Саме міняли, а не зламували. Сусідка, яка крутилася поруч, поспішила мене заспокоїти, що вона в курсі того, що відбувається.

Ми розговорилися, і незабаром я дізналася, чому тітка Галя (так звуть сусідку) вирішила раптом встановити сучасні броньовані двері замість своїх старих. Виявляється, що минулого тижня на 4 поверсі нашого будинку пограбували квартиру її подруги.

Я в цьому будинку живу менше ніж рік, з мешканцями ще не роззнайомилася (та й не дуже прагнула, якщо чесно) і була не в курсі. Але тітка Галя посіяла в моїй душі сумніви, які й спричинили те, що я пишу зараз цю історію і прошу вашої поради.

До вчорашнього вечора я навіть не замислювалася про те, що мені потрібен якийсь захист. Якось навіть не спадало на думку, що мене можуть пограбувати. Справи останнім часом йдуть добре, причин для занепокоєння немає. Та й раніше доля оберігала мене від зустрічей із поганими людьми, а в історіях із кишеньковими злодіями я завжди була лише слухачкою.

Але, дякувати Богу, не жертвою. Але ж це не означає, що так буде й далі, правда? Адже ніхто з жертв квартирних злодіїв не планував, що до них додому без попиту влізе хтось сторонній і забере найцінніше.

Не відкладаючи розв’язання проблеми в довгу скриньку, я полізла в інтернет вивчати проблему, що турбує мене. Статистика квартирних крадіжок у Києві, особливо за останній рік, зовсім не тішить. Фахівці радять турбуватися про свою безпеку самостійно. Особливо в нашій країні…

На якомусь форумі я знайшла відгук про міжкімнатні та металеві двері. Виявилося, що сучасні надійні двері коштують не так вже й дорого (все залежить від побажань замовника). Крім того, можна окремо замовити доставку та встановлення вибраних дверей, що дуже зручно та економить час.

Тепер мене мучать сумніви: чи варто витрачати відкладені на відпустку гроші на встановлення вхідних металевих дверей або все ж таки не змінювати свої колишні плани? І у відпустку хочеться, і залишати квартиру без нагляду зі старими китайськими дверима та примітивними дешевими замками тепер страшно. Порадьте, будь ласка, як мені вчинити.

Related Post

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто

Юля оторопіла, вони з Кіркою все дитинство провели в корівникуЮля оторопіла, вони з Кіркою все дитинство провели в корівнику

Мене хлопець кинув, ви уявляєте, мам, тату, ну от чого я така нещаслива. От так ходиш з ними в кіно, в ресторани, то на виставки, то батькам оченятами кліпаєш щоб

І сміх і гріх. Ледь не спалили на вогні, як відьму.І сміх і гріх. Ледь не спалили на вогні, як відьму.

Приїхала в село до родичів трішки погостювати. Треба сказати, село звісно забите, але тільки тому, що молоді там майже не має. На мою думку село просто розділилося на 2 частини.