І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

Після закінчення школи, з нею познайомився молодий чоловік, він залицявся до неї і незабаром вони стали зустрічатися і довго гуляти вечорами, тримаючись за руки. Він завжди її проводжав.

Вони обидва подобалися одне одному, більш того, він був закоханий і вона була вже майже закохана!

Вони любили разом дивитися на зоряне небо. В один з вечорів вони чекали падаючу зірку, щоб загадати бажання, але всі зірки як на зло вчепилися в нічне небо намертво і були абсолютно нерухомі.

Він сказав їй: «А хочеш я сам виконаю твоє бажання?» Вона засміялася і відповіла «Звичайно, хочу!» і, трохи подумавши, що ж згадати, згадала про білі туфлі, які не так давно бачила в магазині.

Вони їй дуже сподобалися, у неї ніколи не було білих туфель! І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

На наступний ранок вони вдвох побігли в магазин. Ці туфлі стояли на вітрині, як виявилося, відповідного розміру! Ніби чекали свою щасливицю!

Але їх їм не продали, бо виявляється в ті часи не можна було купити туфлі саме білого кольору – без наданого документа про подачу заяви в ЗАГС для реєстрації шлюбу.

Ось це номер, вона засмутилася. Але він сказав їй на вушко: «Ми зараз в ЗАГС!» Вони прибігли і написали швиденько заяву, взяли необхідний талон і … назад в магазин! За туфельками!

Отже, туфлі вже у неї! Він виконав її бажання! Це був напевно самий неймовірний подарунок у всьому її житті!

Чому? Та тому що в підсумку вони одружилися! На весіллі вона була в цих самих туфлях і в красивій білій сукні!

По секрету скажу, що вона теж виконала його таємне бажання. Вона народила йому сина і дочку.

Зараз у цієї  щасливої ​пари вже є внуки. Ось така неймовірна історія, а на перший погляд її бажання здавалося занадто легковажним ..

You cannot copy content of this page