І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

Після закінчення школи, з нею познайомився молодий чоловік, він залицявся до неї і незабаром вони стали зустрічатися і довго гуляти вечорами, тримаючись за руки. Він завжди її проводжав.

Вони обидва подобалися одне одному, більш того, він був закоханий і вона була вже майже закохана!

Вони любили разом дивитися на зоряне небо. В один з вечорів вони чекали падаючу зірку, щоб загадати бажання, але всі зірки як на зло вчепилися в нічне небо намертво і були абсолютно нерухомі.

Він сказав їй: «А хочеш я сам виконаю твоє бажання?» Вона засміялася і відповіла «Звичайно, хочу!» і, трохи подумавши, що ж згадати, згадала про білі туфлі, які не так давно бачила в магазині.

Вони їй дуже сподобалися, у неї ніколи не було білих туфель! І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

На наступний ранок вони вдвох побігли в магазин. Ці туфлі стояли на вітрині, як виявилося, відповідного розміру! Ніби чекали свою щасливицю!

Але їх їм не продали, бо виявляється в ті часи не можна було купити туфлі саме білого кольору – без наданого документа про подачу заяви в ЗАГС для реєстрації шлюбу.

Ось це номер, вона засмутилася. Але він сказав їй на вушко: «Ми зараз в ЗАГС!» Вони прибігли і написали швиденько заяву, взяли необхідний талон і … назад в магазин! За туфельками!

Отже, туфлі вже у неї! Він виконав її бажання! Це був напевно самий неймовірний подарунок у всьому її житті!

Чому? Та тому що в підсумку вони одружилися! На весіллі вона була в цих самих туфлях і в красивій білій сукні!

По секрету скажу, що вона теж виконала його таємне бажання. Вона народила йому сина і дочку.

Зараз у цієї  щасливої ​пари вже є внуки. Ось така неймовірна історія, а на перший погляд її бажання здавалося занадто легковажним ..

Related Post

Чоловік не висловлює почуття, говорить – не привченийЧоловік не висловлює почуття, говорить – не привчений

Мій чоловік майже 20 років пропрацював начальником поліції, на роботі днював і ночував. Вважає, що через це у нього не складалося особисте життя: віддавав усього себе професії. Звик не довіряти,

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

facebook