fbpx

І вирішила подруга перевірити нового хлопця. Зареєструвала ліву анкету, причепила фотку симпатичної маловідомої моделі і написала йому. Під час розмови з’ясувала, що шукає він серйозні відносини, що ніхто йому з тих, з ким він до цього зустрічався, не сподобався

Подруга познайомилася на сайті знайомств з цікавим чоловіком. Чоловік позитивний, їй дуже подобається.

Стали вони зустрічатися. І начебто і відносини їх схожі на серйозні: на свій день народження запросив, з братом і його сім’єю познайомив, з мамою познайомив, з друзями, зі своїм сином. Але ось немає в стосунках гостроти і емоцій, як буває на початку роману. Все ніби як добре, але чогось явно не вистачає. І це дуже мучило мою подругу.

Чоловік за родом діяльності часто у відрядженнях, але завжди дзвонить їй, цікавиться справами. Півроку вони вже так спілкуються. Але з того сайту знайомств, де вони познайомилися, він не йде, регулярно там з’являється.

І вирішила подруга його перевірити. Зареєструвала ліву анкету, причепила фотку симпатичної маловідомої моделі і написала йому. Під час розмови з’ясувала, що шукає він серйозні відносини, що ніхто йому з тих, з ким він до цього зустрічався, не сподобався. І став він пропонувати з нею зустрітися, натякаючи на можливе продовження відносин.

Подруга була в шоці. Коли він їй в черговий раз подзвонив, повідомила, що не хоче бути запасним аеродромом. Він відразу зрозумів, в чому справа, сказав, що вірити нікому не можна і, як їй здається, образився на її перевірку.

На мій погляд, вона свої сумніви перевірила і плекати ілюзій з приводу цього чоловіка більше не буде, що добре. А чи виправданий такий спосіб перевірки чесності чоловіка? Може, треба було прямо запитати?

Related Post

Мене у дитинстві ображали всі дівчата, і я часто думаю над тим, що було би добре, якби всі жінки зникли як вид …Мене у дитинстві ображали всі дівчата, і я часто думаю над тим, що було би добре, якби всі жінки зникли як вид …

Справа в тому, що я жінконенависник. Переконаний. Я не тільки уникаю з ними усіляких контактів, мені реально приносить задоволення, коли жінка страждає, я був би дуже радий, якби вони всі