Перейти до вмісту

І взагалі це я мушу ображатися, що мене з моєї ж квартири хочуть витурити. – Я звикла ночувати у власній квартирі, а не бігати містом, судомно вирішуючи, де можу залишитись на ніч.

Чоловік нещодавно звернувся із проханням. Досить незвичним, на мою думку. Його колишня дружина не хоче, щоб їхня дитина спілкувалася зі мною, тому чоловік попросив мене йти з дому, коли він приїжджає із сином. Зазвичай він його забирає на вихідні, отже, мені на два дні треба кудись подітися.

Мені тридцять один рік. Заміжня не була, дітей немає. Проте є квартира, за яку я два роки тому повністю розплатилася. Половину грошей на неї мені дали свого часу батьки, а решту я виплачувала самостійно. Рік тому я вийшла заміж.

Чоловікові Олексію тридцять шість років. Він до мене вже був одружений, є син, йому сім років. Батько Олексій добрий. Розлучився він років зо чотири тому, але з сином часто телефонує, переписується, їздить з ним у відпустку і бере на вихідні. Просто зразково-показовий батько.

Живемо ми у моїй квартирі. Вона двокімнатна, тож місце для хлопчика було. Я нормально сприймала, що чоловік забирає сина у вихідні. Хлопчик добре вихований, клопоту мені не завдає, та й займається ним виключно чоловік. Я максимум що роблю, то це готую їжу для дитини. Точніше, я просто готую на всіх.

Із сином чоловіка у мене нормальні стосунки. У друзі до нього я не набиваюсь, увага чоловіка з дитини на себе не перетягую. Якщо хлопчик сам підходить і починає розмову, я його підтримувала. Але траплялося таке рідко, зазвичай він постійно проводив час із батьком. Іноді ми могли всі разом сходити в кіно, на якусь виставу чи на прогулянку.

Нічого зайвого у присутності дитини ми собі ніколи не дозволяли. Навіть за ручки не трималися. Немає в нас такої звички – виставляти стосунки напоказ, навіть якщо з глядачів лише дитина чоловіка. Тримати себе в руках нам не складно, адже хлопчик лише два дні на тиждень з нами.

Але нещодавно його колишня чи зловила сонячний удар, чи щось подібне, але вона раптом з чогось вирішила, що її син не повинен зі мною спілкуватися і навіть бачитися. Не знаю, чим раптом це обумовлено, але таке рішення. Про це я дізналася від свого чоловіка, який раптом став якимось задумливим і похмурим. Коли я з’ясувала причину, то трохи здивувалася. З чого раптом така немилість. Чоловік сказав, що розбереться, але зважаючи на те, що три тижні його син не з’являвся у нас на вихідних, у нього це не вийшло.

Ось тоді і була пропозиція, що підкуповує своєю новизною.

– Ти не могла б уходити з квартири, коли я із сином зустрічаюся, а то колишня його не пустить, – ховаючи очі попросив мене чоловік.

Дуже цікаві запити! Син приїжджатиме щотижня на вихідні, а я мушу з п’ятниці по неділю десь прогулюватись? Це при тому, що живемо ми взагалі в моїй квартирі. – І як ти собі це уявляєш? Мені на вулиці цей час жити, щоб твоя колишня з глузду не божеволіла? – Чому на вулиці? Ти можеш до батьків поїхати, у них переночувати.

Прикольно вигадав. Ну раз, ну два я з’їжджу до батьків. А потім розпочнуться питання. І що мені відповідати, що в чоловіка колишня з котушок поїхала і тепер мені не можна перебувати поряд із її сином? Я відмовилася кудись зриватися через дурні примхи матері його дитини. Якщо хоче, то нехай зустрічається із сином на нейтральній території.

– Але тоді виходить, що він не зможе залишатися на ніч. Син уже звик, що я забираю його у вихідні!

– А я звикла ночувати у власній квартирі, а не бігати містом, судомно вирішуючи, де можу залишитись на ніч. Питання закрите – якщо твоя колишня не хоче, щоб я була присутня при ваших із сином зустрічах, то шукай для цих зустрічей інше місце.

Чоловік на мене ще й образився, що я не хочу увійти в його становище. Дується вже тиждень, але мене цим не проймеш. І взагалі це я мушу ображатися, що мене з моєї ж квартири хочуть витурити. Вихідні наближаються. Дуже цікаво, як чоловік розв’язувати проблему.