“І як тепер після всього, що сталося між нами, наші родини будуть спілкуватися?”, – сказав мене Ігор після тієї ночі. А в мене в голові були лише думки, що я зрадила своєму чоловіку з його старшим братом. Дуже довго ми стримували почуття одне до одного, але коли нарешті залишилися наодинці, просто не витримали, і все сталося

Мені 27 років, одружена 2-й рік чоловіка люблю шалено і знаю що не зможу без нього жити, якщо він дізнається як я з ним поступила.

У нього дуже велика сім’я, три брати, рідний наймолодший і двоє двоюрідних у яких є свої сім’ї (одному 28, а другому 35 років). Після року спільного життя в шлюбі почала помічати симпатію в свою сторону від його двоюрідного старшого брата, який 15 років одружений і має 3 х дітей.

Ми дуже часто збираємося всією сім’єю, влаштовуємо такі собі сімейні вечори. В один такий вечір ми сиділи за столом вечеряли, і я зустрілася поглядом з його старшим братом, мене як струмом вдарило я відчула що між нами пройшла іскра.

Минуло пару місяців я намагалась по менше з його братом спілкуватися не дивитися на нього, гнала всі погані думки. Але якось він мені написав що між нами є симпатія і що це так не пройде.

Ми стали переписувати на дуже інтимні теми, ділилися найпотаємнішими  бажаннями. Я вже тоді розуміла що це не правильно і нічим хорошим це не закінчиться.

Зрештою я вирішила що вистачить ніяких смс, і його брат теж погодився що не варто через бажання насититися одне одним руйнувати дві родини.

Ми бачилися сім’ями все було як завжди точніше ми так думали. Ми з чоловіком купили будинок за містом і по сусідству як виявилося купив дачу і його брат.

І ось ми в суботній вечір зібралися відзначити новосілля. Випивали відпочивали все було відмінно. Вечір добігав кінця, і тут його брат пропонує поїхати до нього на дачу в баню.

Мій чоловік відмовляється, а дружина його брата вмовляє мене поїхати, я погодилася, а мій чоловік був не проти. Приїхали ми в баню, приїхав ще його брат з дружиною посиділи попарилися. Було вже пізно.

І ми вирішили роз’їжджатися, але серез те, що машина була у старшого брата (того самого) він запропонував розвести нас по домівках, його дружина не захотіла з ним їхати.

Ми сіли, спочатку завезли його брата. І поїхали завести мене додому, по дорозі він заїхав до обриву з якого відкривався гарний вид на лиман. Ми вийшли з машини почали цілуватися, я не знаю що на нас знайшло ми так довго стримували свої емоції і ось вони вирвалися назовні.

Сталося все на капоті машини. Коли все закінчилося він завіз мене додому. І поїхав до себе, те що сталося на обриві ми не обговорювали. Але ми все одно з ним бачимося і я відчуваю що це не кінець, що ще щось буде.

Related Post

Один із дивних випадків, які бувають в дорозі стався з моїм знайомим, малюк, який їхав з ним в машині дивом врятувавсяОдин із дивних випадків, які бувають в дорозі стався з моїм знайомим, малюк, який їхав з ним в машині дивом врятувався

Співробітниця розповіла. Її знайомий на вихідних їздив з дитиною у справах. По дорозі підібрав колегу, тому терміново кудись їхати треба було. І малюк раптом заканючив, хоч і сидів на самому

Мене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханкаМене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханка

Чомусь прийнято вважати коханок жінками другого сорту. Я не маю на увазі релігійних людей – з ними і так ніби все зрозуміло. У них все має бути або білим, або