Перейти до вмісту

Ігор, мій чоловік не працює, я його забезпечую п’ять років, що перебуваю у нього, і себе, і дитину, я забезпечую всіх, годую його батька і брата якому вже 50 років, який працювати не хоче

Підкажіть будь ласка як мені поступити. Справа в тому що сім років тому я розлучилася зі своїми чоловіком, прожили ми з ним тільки два роки, народилася дочка і через сім місяців я пішла, поїхала до батьків у зв’язку з тим, що він мені брехав, а як я говорила йому його правду він мене ображава в за те, як він вважав що сувала ніс не туди куди треба.

Загалом поїхала я і в своєму місті я зустріла хлопця, свого ровесника, уточню чоловік старший за мене на 12 років.

Цей хлопець мене так полюбив і мою дитини, робив для нас все, але я так і не вийшла за нього заміж, через те що не любила і не можу жити без любові.

Через два роки чоловік повернувся за мною і відвіз до себе і до цього дня я, живу з колишнім чоловіком, але проблема в тому що чоловік то мій не змінився, просто терплю його всі витівки, вже і любові немає, через його обмани.

Не працює, я його забезпечую п’ять років, що перебуваю тут, і себе, і дитя, я забезпечую всіх, годую його батька і брата якому вже 50 років, працювати не хоче.

Я так втомилася і не бачу виходу окрім як піти від нього ще раз. І більше не повертатися.

А мама каже що мене шукає той хлопець, що допоміг мені колись, що у нього не складається життя ні з ким, а мене він любить весь цей час.

Як бути? Повернуться до нього і побудувати сім’ю або так і жити з чоловіком до якого я повернулася.