Іра дуже уважно дивилася відеоурок. Три рази переглядала першу вправу, потім зітхнула та почала заняття. Зайнятися Іра вирішила йогою. А то всі довкола такі освічені ходять, піднесені, гнучкі, а вона, як пень, і в сенсі просвітлень, і в сенсі гнучкості

Іра дуже уважно дивилася відеоурок. Три рази переглядала першу вправу, потім зітхнула та почала заняття. Зайнятися Іра вирішила йогою. А то всі довкола такі освічені ходять, піднесені, гнучкі, а вона, як пень, і в сенсі просвітлень, і в сенсі гнучкості.

Згадавши шкільний курс фізкультури, Іра зробила бездуховну, але знайому розминку, ще раз із сумнівом подивилася на екран, де струнка і гнучка, як молода берізка, дівчина з пластиковою усмішкою якось дратівливо легко закручувалась у дивні пози.

Глибоко зітхнувши, Іра постаралася угніздитися у позу лотоса. Спершу вона сіла по-турецьки, схрестивши ноги, вийшло схоже, але все не те. Вона почала тягнути себе за ступню, нещадно вивертаючи суглоб. Дуже вже Ірі хотілося стати гнучкою та піднесеною. І якнайшвидше.

Викрутивши суглоб до клацання, Ірі вдалося розмістити стопу на стегні, але друга нога ніяк не хотіла ні тягнутися, ні викручуватися.

Іра червоніла, пихкала та аж ніяк не виглядала просвітленою. Ось почервонілою виглядала, а просвітленою ні. У процесі закручування себе в потрібну позу Іра примудрилася зламати два нігті, що привело її в сказ, і вона вирішила будь-що сісти в цей лотос, не дарма ж вона йде на такі жертви.

Промучившись ще хвилин десять, Іра звернула увагу, що вже не відчуває першу закручену ногу і поспішила розплестись. Це теж далося їй насилу, кінцівка ніби закостеніла і погрожувала залишитися в такому вивернутому стані до кінця Іриних днів.

Коли, завивши від болю, Іра таки розплелася, прийшло хвилинне полегшення, а потім до змученої ноги почала приливати кров, ногу спочатку трохи поколювало, а потім дискомфортні відчуття стали набагато сильнішими.

Ірі довелося схопитись і кульгаючи кинутися бігати по кімнаті, щоб кров скоріше розійшлася і перестала мучити таким болем.

“Для цієї пози у мене просто занадто короткі ноги”, – вирішила про себе Іра через десять хвилин шаленого тотемного танцю.
Вона хотіла вже закінчити на цьому явно провалене завдання, але жаба, що влаштувалась десь у районі грудей, стиснула горло своїми маленькими чіпкими лапками. Як це закінчити? Сплачено! Займайтеся, мадам.

Заспокоївши земноводне, що розбушувалося, Іра вирішила продовжити заняття. Наступні дві пози далися їй легко, і Іра підбадьорилася. Щоправда, ті пози були пов’язані із заплітанням свого організму в різні візерунки, але це все одно дало мотивацію не кидати все на половині шляху.

Під кінець заняття Іра настільки повірила в себе і настільки розійшлася, що рішучим ривком постаралася закинути праву ногу собі за голову. За якимось неймовірним збігом обставин в Іри все майже вийшло.
Майже тому, що за голову нога закинулася, а потім м’яз звело, і ні туди ні сюди нога рухатися не хотіла, а спроба зрушити її рукою викликала лютий біль.

Ірі, в такій позі було важко дихати, затік поперек, а зрадниця – нога так і стирчала над лівим вухом, не збираючись повертатися у відведене природою становище. Іра малодушно думала про смерть.

У цей час із роботи повернувся чоловік Іри Віталік. Увійшов він безшумно – досвід, набутий у шлюбі з Іриною, що чуйно спить. Він хотів було голосно повідомити дружині радісну новину, що годувальник повернувся додому, але ці слова застрягли в його горлі.

Двері в кімнату були зачинені, а із-за дверей долинало якесь копошіння, пихкання і стогін його дружини. У голові Віталіка одразу виник його портрет, увінчаний розлогими оленячими рогами.

Очі Віталіка налилися кров’ю, і він з риком кинувся до кімнати, де, на його думку, відбувалося гріхопадіння Іри.

Крик жаху Віталіка змішався з криком щастя Ірини. Ніколи ще Іра так не любила свого чоловіка. Чоловік у цей час розглядав вільну композицію дружини та згадував, чи має знайомих екзорцистів.

Від нервової напруги Віталік почав гикати, а Іра, уявляючи всю цю картину збоку, почала нервово сміятись, періодично охаючи, коли турбувала зведену судомою ногу.

Коли у чоловіка пройшов ступор, а Іра змогла доступно пояснити, що потрібно, Віталік нарешті зміг розплести дружину, він навіть по – джентльменськи ігнорував усі ті слова, що сипалися на нього з вуст коханої під час цього процесу.

Після звільнення Іра доповзла до комп’ютера, витягла диск, і з глибоким задоволенням розламала його на маленькі шматочки, після чого зареклася проводити такі заняття на самоті, а ще краще – знайти щось менш травмонебезпечне.

А Віталік, якого дружина вперше за вісім років шлюбу обклала таким шаром матюка, блаженно посміхався, дивлячись на Іру, що перевалювалася з ноги на ногу. У нього немає рогів, дружина йому не зраджує, а те, що вона у нього зі причудами, то це навіть пікантно.

You cannot copy content of this page