Ірина Адамівна вийшла на пенсію 2 місяці назад, з роботи її попросили

Ірина Адамівна вийшла на пенсію 2 місяці назад, з роботи її попросили, адже звісно ж на першому плані завжди будуть молоді і перспективні, отримувала тем Іра не мало, не багато 12 тисяч, що для пенсіонерки на сьогоднішній день сума ну дуже хороша.

Та і крім того в неї була 1 кімнатна квартира з посереднім ремонтом яку вона здавала, сама ж жила в 3 кімнатні з євроремонтом і дуже гарним плануванням.

У Ірини є внук і невістка, Але вони не спілкуються давно, і все через Іркину впертість. Колись, коли її Дмитро тільки познайомився з невісткою вона проти була, пакості різні робила, невістку ледь зі світу не зжила, а потім ще й по її милості труднощі з грошима в молодої сім’ї почалися.

Тоді син прийшов до мами допомоги просити, казав щоб та грошей позичила, вони б віддали, мама тільки розсміялася в очі і виперла рідну дитину з квартири.

А після цього невістка сказала що чути не хоче і бачити тепер Ірину Адамівну, скандалів не влаштовувала, вирішила тихо-мирно все зам’яти, та не пробачила Дімину маму.

А зараз і в Ірини проблеми, грошей то нема, тільки коли вона Дімі подзвонила, то єдине що він сказав, що він порадою може допомогти.

Сказав в нього є клієнт на її квартиру трьохкімнатну, але мама тільки наверещала на нього і по тому, син звісно образився, тепер щ мамою взагалі не хоче спілкуватися, зайві їй були 5 тисяч в місяць, то тепер хай зовсім на пенсію виживає.

Чи правильно вчинив син, одному Богу відомо, але разом з тим з мамою тепер спілкування не хоче.

Related Post

Мій погляд прикував хлопець на вулиці, але я не можу сказати, що це було кохання з першого поглядуМій погляд прикував хлопець на вулиці, але я не можу сказати, що це було кохання з першого погляду

Чоловічої уваги я не потребую. Є чоловік, якому я давно подобаюся, і він симпатичний. Але він не подобається мені, вірніше, його поведінка. Зі мною багато чоловіків знайомляться, надають знаки уваги.

Просто не можу без неї жити та не хочу втратити через дурість.Просто не можу без неї жити та не хочу втратити через дурість.

Мені 21 рік. Студент, майбутній програміст. Рік тому закохався у дівчину Валентину. Щоб було зрозуміло, людей я ціную виключно за розумом, інтелектом і, особливо, по можливості мислити і працювати, використовуючи