fbpx

Ірина Адамівна вийшла на пенсію 2 місяці назад, з роботи її попросили

Ірина Адамівна вийшла на пенсію 2 місяці назад, з роботи її попросили, адже звісно ж на першому плані завжди будуть молоді і перспективні, отримувала тем Іра не мало, не багато 12 тисяч, що для пенсіонерки на сьогоднішній день сума ну дуже хороша.

Та і крім того в неї була 1 кімнатна квартира з посереднім ремонтом яку вона здавала, сама ж жила в 3 кімнатні з євроремонтом і дуже гарним плануванням.

У Ірини є внук і невістка, Але вони не спілкуються давно, і все через Іркину впертість. Колись, коли її Дмитро тільки познайомився з невісткою вона проти була, пакості різні робила, невістку ледь зі світу не зжила, а потім ще й по її милості труднощі з грошима в молодої сім’ї почалися.

Тоді син прийшов до мами допомоги просити, казав щоб та грошей позичила, вони б віддали, мама тільки розсміялася в очі і виперла рідну дитину з квартири.

А після цього невістка сказала що чути не хоче і бачити тепер Ірину Адамівну, скандалів не влаштовувала, вирішила тихо-мирно все зам’яти, та не пробачила Дімину маму.

А зараз і в Ірини проблеми, грошей то нема, тільки коли вона Дімі подзвонила, то єдине що він сказав, що він порадою може допомогти.

Сказав в нього є клієнт на її квартиру трьохкімнатну, але мама тільки наверещала на нього і по тому, син звісно образився, тепер щ мамою взагалі не хоче спілкуватися, зайві їй були 5 тисяч в місяць, то тепер хай зовсім на пенсію виживає.

Чи правильно вчинив син, одному Богу відомо, але разом з тим з мамою тепер спілкування не хоче.

Related Post

Я ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єруЯ ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єру

Я завжди не дуже добре ставилася до жінок, які покидають своїх дітей на нянь і йдуть на роботу чи віршувати інші справи. Поясню це тим, що 8 років я пропрацювала