Ірина отримала листа: «Пробач, не приїду на наше весілля, обставини». – Вона сильно засмутилася, плакала, а люди між собою говорили, адже весілля скасували

Весілля – одне з найбільш чарівних і хвилюючих подій в житті. Історія весілля з 80-х років. Знайома Ольга, дізнавшись, що дочки Ірини, наречений зробив пропозицію вийти заміж, зраділа і почала підготовку до весілля. До весілля готувалися кілька місяців.

Організацією весілля займалися Ольга з Іриною, так, як майбутній зять Олег, знаходився в тривалому відрядженні.

Він повинен був приїхати, як раз за кілька днів до весілля, але це їх не хвилювало, Ірина була впевнена в нареченому, адже він надіслав кілька листів, в яких були тільки слова про любов і вірність.

Підготовка до весілля була насичена враженнями і спогадами. Залишався один день до призначеного дня весілля, але нареченого не було.

Ірина проганяла погані думки, про те, що могло щось трапитися з Олегом, але питання подруг і родичів ще більше змушували її хвилюватися.

Вона дивилася на весільну сукню, і представляла їх весілля. Увечері Ірина, була в будинку, коли прийшов листоноша і приніс телеграму, в якій було написано:

«Прости, не приїду, обставини». Ірина сильно засмутилася, плакала, а люди між собою говорили, адже весілля скасували.

Олег приїхав через кілька тижнів, весілля зіграли, але осад залишився.

You cannot copy content of this page