Ірина постійно намагається зі мною розлучитися, тому що, мовляв, не хоче зіпсувати мені життя, але в чому причина не каже. Взагалі дивним було те, що вона не звала мене до себе в гості, не знайомила зі своїм оточенням, хоча я її зі своїми батьками познайомив

У мене історія триває ось уже кілька років. З цими відносинами я навіть не помітив як швидко пролетів час і мені ось вже скоро 31 рік.

А їй вже стільки скільки було тоді мені. Я купив квартиру в тому ж ЖК, де жила вона. Так і познайомилися.

Начебто почали зустрічатися. Приходила до мене вона, до себе чомусь не кликала. Або зустрічалися на нейтральній території, поїдемо в кафе або на природу.

З друзями і родичами не знайомила. Моїх же всіх вона знала. Вела себе незрозуміло, то сама пошле, то потім прийде і вибачиться.

Ну думаю, начебто дівчина, хіба мало що в голові. Зараз образилася, потім зрозуміла. Я запропонував їй переїхати до мене, бо в різних квартирах я не завжди можу встежити за нею.

Та й все одно постійно бігає до мене. Але вона відмовлялася. Потім начебто зійшлися, пожили місяць душа в душу. Думаю подорослішала. Але через місяць вона знову пішла до себе.

Ні з того ні з сього, і знову стала зникати не брати трубку, приходити додому пізно вночі (я бачив з балкона як вона поверталася до себе).

Я вже забив на неї, її життя нехай робить як хоче. Я не батько їй, щоб виховувати. Потім у неї хтось з’явився, але через якийсь час знову повернулася до себе.

Того року вона сама зателефонувала мені з проханням прийти. Я здивувався адже вперше вона сама запросила до себе. Коли я до неї прийшов, вона попросила допомогти їй. Допомогти вибратися з її способу життя.

Що втомилася вже від всього і від цього. Але сама не зможе піти від такого способу. Я запропонував, що переїду в цей раз до неї. Знову жили душа в душу. Вона навіть готувала мені сніданки.

Нарешті, думаю 25 років подорослішала. А ні, рано радів. Потім знову почався цей кошмар. Знову пропадала незрозуміло куди. Я пішов, повернувся до себе.

Потім вона знову подзвонила, що їй погано. Вона насправді отруїлася або що не зрозумію. Але тиждень я доглядав за нею. Потім я познайомив її з батьками, повіз її до них.

Тато нейтрально поставився до неї, а ось мама наполягала на тому, щоб я повернув її додому. Вона почула цю розмову і втекла.

Зараз ми живемо окремо знову ось більше пів року. Але вона спілкується з моїм братом, який розповів мені чому вона себе так веде.

Як вона йому по розповіла, що любить мене, тому не хоче псувати мені життя і передати мені щоб я знайшов гідну дівчину. І що не хоче, щоб я лаявся з рідними через неї. Але в той же час любить. Я її теж люблю, не знаю як виправити. Не хочу я інших відносин.

You cannot copy content of this page