Ірина просто літала до коханця, поки чоловік не встановив на її телефон додаток, який надсилає аудіо і фото всього, що коїться навколо

Мені 36 років, дружині 38. Познайомилися, коли я навчався на 3 курсі, а вона на 5.

З тих пір ми разом … Через 3 роки відносин ми почали жити разом, прожили ще 3 і одружилися, через 2 роки дружина завагітніла і у нас народилася дочка.

Так і жили, так були побутові сварки, але без них не буває, мирилися завжди відразу або навіть в процесі сварки, в загальному класична сім’я.

Я після інституту пішов на роботу, потім на іншу так і почав дертися по кар’єрних сходах, в результаті заробив на 4х кімнатну квартиру. Ми зробили там пристойний ремонт і переїхали.

Дружина, до речі після декрету теж вийшла на роботу і все у неї виходило, отримала хорошу посаду, стала заробляти нормальні гроші, а в сумі з моїм заробітком у нас вимальовувалася дуже пристойна сума, в загальному згодом у нас з’явилося все, ще квартиру купили для дочки – «на виріст», дорогі машини, як то кажуть «будинок повна чаша».

Я дружину кохав, ніколи не зраджував, не п’ю (ну в сенсі не бухаю =)) випити можу з приводу, але не напиваються або за вечерею келих вина, до недавнього часу курив. Відпустки завжди планували разом, у мене з’явилися захоплення дайвінг і гірські лижі. Дружина пірнати відмовилася (мотивувавши, що боїться), але на лижі встала. Так в загальному і жили, плануючи відпустки, заробляючи гроші і витрачаючи їх в своє задоволення.

По роботі дружина пов’язана з іноземним бізнесом і до неї частенько з-за кордону прилітали колеги на переговори і т.д. І ось трохи більше року тому я почав помічати, що, коли ці колеги прилітають, дружина затримується набагато довше, ніж затримувалася роками раніше. Але я особливо уваги цьому не надав, хоча це йому сподобалося. Увечері, перед сном, дружині починали сипатися якісь повідомлення в телеграм або ватсап, причому я помітив одну особливість, коли колеги з-за кордону прилітали, повідомлення по вечорах не приходили)). Пару раз, коли вона засинала, я перевіряв телефон, але всі повідомлення були підчищені, наприклад я точно засік, що телефон пискнув в 23-10, після того як вона заснула я перевіряю її телефон і не бачу повідомлень пізніше 19-00 ні в одному з чатів.

І ось настав той момент, коли в мені остаточно оселився черв’як підозр. Якось раз вона знову прийшла пізно, годині о 22, а я з дуру і пожартував «Ну що проводила коханця?» … таких переляканих очей я не бачив у неї ніколи, але вона, побачивши, що я посміхаюся відразу теж заусміхалася і відвела погляд, сказавши, що я дурень.

До всього іншого вона теж іноді літала за кордон до колег зі зворотним візитом. І ось одного разу, коли черв’як мене зовсім обгриз, я не витерпів і поставив їй на телефон програму шпигун, що дозволяє командами по смс або з особистого кабінету керувати мобільником. Записувати оточення, робити знімки камерою і відсилати це все в особистий кабінет.

У підсумку вона летить знову у відрядження, я ввечері приходжу з роботи, роблю з донькою уроки, відправляю спати в 22-00, а сам лізу в особистий кабінет шпигуна і відправляю команду записати 10 хвилин оточення телефону.

Через 30 хвилин в кабінеті з’являється запис, я слухаю і розумію, що вона знаходиться в приміщенні з чоловіком, говорять по-англійськи, але я все розумію. Обговорюють якісь побутові моменти в житті сміючись. Причому я чітко починаю усвідомлювати, що крім неї і нього в приміщенні нікого немає.

Потім я чую, як чокнулись келихи. Її сміх. У цей момент у мене вже пульс зашкалював. Я відсилаю команду записати ще 20 хвилин і зробити фото. Мені приходить «чорний квадрат», я розумію, що телефон лежить камерою вниз і відсилаю команду зробити фото фронтальною камерою. Мені приходить фото, за яким я в кінці кінців розумію, що телефон лежить в номері на тумбочці тому я бачу бра і частину ліжка.

Через 15 хвилин мені прилітає ще запис. Руки трясуться я включаю, знову балаканина, сміх її і його, в принципі я вже тоді перебував в якомусь незрозумілому стані, мені здавалося, що це все нереально, мій світ рушився у мене на очах.

Я налив собі склянку і відіслав команду записати 4 години, після чого я просто нажерся як свиня. Вранці (четвер) мене розбудила донька, їй пора в школу, я сказав, що сьогодні вона може не ходити. Написав на роботу, що беру за свій рахунок пару днів до понеділка (дружина прилітала в неділю). А сам сів слухати запис 4 години.

Але мені вистачило і 40 хвилин тому саме на цьому місці я почув саме ті стогони жінки, з якою я прожив більше 13 років, і я точно знаю, що це за стогони.

У цей момент мене неначе ножем зарізали, мені здається, мені було так боляче, що я навіть відчув фізичний біль. Я побіг в туалет, де мене вивернуло, я навіть не знаю від чого більше від похмілля або від цієї ситуації. Я простояв під крижаним душем 20 хвилин.

Після чого відвіз дитину до батьків і сказавши, що пізніше все поясню повернувся назад. Вона подзвонила в обід і запитала: «Як справи коханий?», А я мовчки стояв як ідіот, притуливши трубку до вуха і не міг видавити з себе ні звуку.

Після того як вона перепитала вдруге я назбирав і відповів, що все нормально, пославшись на поганий зв’язок. Сказав, що прихворів і посиджу вдома пару днів, а дочу відвіз до бабусі. Цей день для мене був найскладнішим, я побачив пекло, я не знаходив собі місця, я не знав куди себе подіти і що взагалі робити, в голові шуміло так, що я не чув власних думок, я сидів на дивані і ревів як дівчисько, потім прийшла лють, потім апатія …

Але чим більше я вихлюпував емоцій тим легше мені ставало, я прямо відчував як в мені вмирає все те, що ростив всі ці роки по відношенню до неї. До кінця дня я вже був майже емоційно мертвий. Увечері я знову зайшов в особистий кабінет і почав посилати команди на телефон, мені приходили фотки, то з сумки, то зі столу. Приходили записи на яких було чутно, що вона десь в ресторані і їх там багато тобто мабуть дійсно з колегами.

А ввечері почалося найцікавіше, знову телефон на тумбочці, знову його і її голоси, тільки тепер метушня без стогонів. І тут я не витримав і подзвонив. Вона взяла трубку десь на 4 дзвінку і було чутно важке дихання. Я поцікавився, що, власне, сталося, чому так дихає? Відповідь: В готелі зламався ліфт йду пішки в номер по сходах. =)))))

Я поговорив з нею буквально хвилину (це було нестерпно важко, зберігати спокій і не мерзнути голосом), сказав, що ок і що лягаю спати, побажав їй приємних сновидінь і поклав трубку. А сам відправив команду зробити швидко серію фото фронтальною камерою. Тут вона зробила помилку, закінчивши розмову зі мною вона поклала телефон не на тумбочку, а на ліжко поруч. І фронтальна камера почала надсилати трохи криві, але в цілому зрозумілі фото половини її тіла з видом від низу до верху, що вона сидить оголена в позі наїзниці на іншому тілі закинувши голову.

А потім прийшов й запис звуку на якому чутно все ті ж добре знайомі будь-якому чоловікові звуки дружини, за якими він може прекрасно зрозуміти, чим вона зараз зайнята. Це було моєю останньою краплею. Я зберіг ці записи і матеріали. Хоча на цей момент вона мені чомусь здавалася вже абсолютно чужою людиною.

У підсумку до неділі я більше нічого не намагався з’ясувати тому і так вже все зрозуміло. Я почав думати, що робити далі … Розлучення ??? Скандал ??? А як же дочка? Їй всього 9!

У неділю ближче до пізнього вечора вона увійшла додому і полізла цілуватися, я відмахнувся. І нагадав, що прихворів. А сам так хотів їй врізати. Я пішов спати в кабінет, на диван.

Вранці встав раніше її і звалив на роботу, я не міг перебувати з нею поруч. Я весь день просидів як зомбі на роботі, потім закачав всі ці записи і фотки на флешку, туди ж додав моє відеозвернення до неї, яке сходив і записав в переговорці на роботі на телефон, в обігу були питання «За що?», «Про що ти думала?» «Невже всі ці роки я був таким дерьмовим чоловіком, що можна було ось так спустити мене в унітаз?».

Ну в загальному класичні соплі в таких ситуаціях. Потім прийшов до начальника і сказав, що терміново беру відпустку на тиждень. Сам подзвонив дружині і сказав, що відлітаю у відрядження сьогодні на один день, але дочку попросив не забирати у бабусі тому що у мене для неї сюрприз. Увечері приїду тільки сумку швиденько зберу.

Я приїхав, вона вже збирала мені речі і була просто сама люб’язність і невинність, але я, бачачи це лицемірство приходив просто в лють. Я взяв сумку, кинув флешку на тумбочку в спальні і потайки на таксі поїхав на другу квартиру ту, яка для дочки, вона була порожня.

Звідти зателефонував другу і запитав чи не хоче він розвіятися на кілька днів, де-небудь за кордоном. Він погодився, ми ввечері забронювали квитки і рано вранці полетіли до Мюнхена, там я йому все розповів, ми пили, гуляли і звичайно ж з жінками, чесно я вже не відчував себе чимось зобов’язаним своїй дружині.

На дзвінки дружини я не відповідав, тільки написав, що на тумбочці в спальні лежить флешка і я хочу, щоб вона її вставила в ноутбук. Десь через півгодини у мене телефон став червоним від дзвінків і повідомлень, але я навіть не хотів нічого читати мені вже було просто плювати, я його вимкнув. У підсумку ми гуляли в Мюнхені ще 3 дні, в суботу я полетів додому. По прильоту я включив мобільник, і він висів десь хвилин 5 намагаючись перетравити ту кількість повідомлень, яке вона мені прислала. Я не став їх читати, щоб раптом не завести себе перед тим, як увійти в квартиру. Коли я увійшов, в квартирі була тиша. Я мовчки поставив сумку, роззувся, зібрався йти мити руки, як із спальні вийшла вона. БОЖЕ! Я ніколи не бачив її такою опухлою і розпатланою, на ній обличчя не було. Вона кинулася на коліна і почала щось там незрозуміле крізь соплі і сльози мені намагатися пояснити. Я зробив кам’яне обличчя і попросив не влаштовувати цирк. Після чого спокійним тоном запитав, що будемо робити ???

 Вона благала мене вибачити, знову сльози, соплі, сказала, що загралася, що не розуміє, як докотилася до цього. Почала називати себе мерзотою. І т.д. і т.п., але ви знаєте я зловив себе на думці, що вже не відчуваю до неї ні жалості, ні люті.

Вона волала, що кохає і завжди кохала тільки мене, а все це сталося тільки через те, що вона «зажралась» і за всі дні, що мене не було усвідомила, що вона розбила наш кришталевий замок власними руками.

Але як кажуть: помста – це страва яку треба подавати холодною. Я сказав, що тепер ми не чоловік і дружина, тепер ми просто мама і просто тато, для нашої дочки. І будемо робити вигляд що у нас все добре, але я буду жити своїм життям, а ти можеш жити своїм. Ти більше для мене не та єдина, ти просто мій партнер по вихованню дитини. Можливо, коли-небудь я зміню свою думку, але зараз мене просто верне тільки від думки близькості з нею. До речі, я розповів їй, де був і що робив. Вона сказала, що все розуміє і готова терпіти стільки скільки буде потрібно, ну що ж за язик її ніхто не тягнув.

В результаті зараз ми живемо в одній квартирі, хоча чесно я вже купив собі ще одну і оформив на батька щоб не було претензій в разі поділу майна. Я сплю завжди, в кабінеті, хоча іноді для дочки, йду спати в спальню.

З боку дружини було пару спроб спробувати обійняти мене, коли я лягав з нею на одне ліжко, але я жорстко їх припиняв. Близькості у нас не було вже півроку. Вона своїм батькам нічого не сказала, з моїх знає тільки батько. Домовилися, що раз на рік ми їдемо як би «сім’єю» у відпустку.

Але тепер це будуть окремі ліжка. Я постійно відриваюся з друзями, я знову купив собі мотоцикл (хоча продав його за наполяганням дружини, коли ще поважав її думку), я з’їздив вже на дайвінг влітку і в гори з друзями в грудні, у мене з’явилися нові знайомі серед них є і прекрасні жінки =).

Я КИНУВ ПАЛИТИ! Я записався в спортзал і зігнав 10кг, у мене знову з’явився рельєф і починають вимальовуватися кубики. =))) Я іноді думаю, коли вона підійде і скаже, що з неї вистачить і вона йде або, наприклад подає на розлучення і ділимо майно, але вона цього не робить, я постійно ловлю на собі її погляд, знаєте як погляд кота з Шрека. Але мені вже чесно насрати, хоча я бачу, що вона намагається, але я тішуся її болем.

Нещодавно я демонстративно поклав на стіл в кабінеті пачку презервативів, щоб подивитися на її реакцію, вона зайшла щось сказати, побачила їх на столі і вилетіла кулею з кабінету, напевно, плакати, наздоганяти не став. Вона все так само ходить на роботу, але вже правда не затримується, хоча чесно я і не слідкую практично. Якось вона підійшла і намагалася мені пояснити, що розірвала з тим мужиком всі відносини крім ділових !!!! =))))) і ніби як по роботі їй все одно доведеться з ним спілкуватися листами або на переговорах, але вона клянеться, що навіть не підходить до нього тепер.

У цього виродка до речі теж є сім’я. На що я їй сказав, що її відносини з статевими партнерами мене не стосуються і вона вільна робити, що хоче, звітувати про те розсувала вона сьогодні ноги чи ні не треба. Сам я тепер іноді повертаюся за північ або навпаки їду, коли дочка ляже спати, з п’ятниці на суботу, наприклад. Звісно, я себе ні в чому не обмежую, якщо мені захочеться близькості, то вона обов’язково відбудеться. Приходжу під ранок і йду в кабінет відсипатися або в спальню якщо її там уже немає.

У домашній рутині нічого не змінилося, я все так же купую продукти, готувати я люблю і вмію. За квартиру я як платив, так і плачу. Куди вона витрачає свої гроші  мені плювати. Спілкування як у люблячих одне одного у нас тільки для дочки, або її батьків якщо приїжджають. Хоча мені, здається, якщо розповісти тещі вона, напевно, її задушить прямо на моїх очах.

З тещею у мене чудові стосунки, вона інтелігентна жінка і строго шанує сімейні цінності. Напевно це ще один аргумент чому дружина не хоче йти, мабуть боїться маму. Тому що мама точно поставить питання «Якого біса відбувається?», А я брехати не буду. Єдине я тепер посилаю її з особистими проханнями, мотивуючи це тим, що треба було підбирати собі коханця з цієї ж країни і міста і тоді у неї був би помічник, а не в п’яти годинах перельоту. Загалом я стьобу її як можу і мені так це подобається, і може я тепер чудовисько, але це чудовисько вона сама ж і породила.

І ви знаєте мене прямо вражає її завзятість і терпіння, це для мене як червона ганчірка для бика, мені цікаво скільки вона ще зможе витримати. І ось тільки не треба тут про «Вона ж мати твоєї дитини бла-бла-бла». Коли вона віддавалася цьому упирю її це не дуже турбувало.

Півроку мотаючись у відрядження або тут в місті розсовувати ноги, при цьому, не думаючи ні про дочку, ні про чоловіка … no comments.

Кожен раз, коли мені здається, що моя броня трісне, я згадую той день, коли все дізнався, що тоді відчув і мене відпускає, я знову стаю гранітним.

Так що, ось так я зараз і живу … з донькою все добре для неї ми прекрасні батьки я все так само роблю з нею уроки вечорами. Загальні друзі нічого не знають. Можливо, коли мені набридне відчувати її або я зрозумію, що вистачить, я вимкну режим «ублюдка» і сяду з нею поговорити, але не зараз … не зараз.

You cannot copy content of this page