Іринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріях

Дізналася – що він одружений – після того, як ПОПАЛА … спочатку-було віртуальне знайомство з даними в анкеті- вільний, типовий американець, 176-72, фото з гітарою, фото в окулярах, є діти- живуть окремо, непостійні заробітки , наукова ступінь.

У моїй анкеті указано- вдова, дитина, матеріально незалежна (приятелька підказала зареєструватися, я послухалася поради і її прикладу –  вона дуже вдало познайомилася, вийшла заміж і щаслива) … Листування і подальший рух – почалися з декількох слів (з танцями, веселощами, щирими подарунками і … відвертими балачками, але вже після- того як Я попала почуття були наче затьмарені).

“І як Вам видається життя напередодні кінця світу” (рядки від 20.12.2012) – початок кінця….  Я відлітала на Новий рік в іншу країну з дитиною, мене проводажли, дзвонили … коли повернулися додому, приїхав, тільки попросила, щоб дав з дороги відпочити. І тут його слова – “Здрастуй, прекрасна віртуальна незнайомка” – тепер тільки почала розуміти коли-через кілька місяців після розставання … Чому? Задаюся питанням? Навіщо Я спочатку погодилася на ці відносини-відповідаю собі ж- почуття (пристрасть) рухалися не мною-моїм тілом і мізками.

Зустрілися на наступний день … потім ще на наступний, живемо в одному місті-але в різних районах км так 60 одне від одного.

На момент якоїсь зустрічі я помітила, що він постійно скидає дзвінки ЗІЗНАВСЯ тоді, що одружений – але дружина п’є …

Живуть окремо, але на одному дворі … і дитина (27 років) з ним працює , і забезпечує він всіх, і вони без нього не зможуть жити, тому що заробіток – з майстерні, яка стоїть на тому подвір’ї, де вони живуть …

А я це зрозуміла … прийняла … і зустрічі тривали по вихідним, а дружина йому дзвонила, а він скаржився, що вона п’є постійно років так 20 …

І я вже почала його жаліти … ось вже думати почали разом – як йому допомогти ….

Все сталося швидко-дружина влізла в його телефон… зламала “сторіночку” його, побачила мої фото … мені почала дзвонити. .. І його питання? Що йому робити …  Можливо переїхати до тебе?

Я не змогла нічого іншого придумати, як сказати-все, що ти хочеш … як скажеш … слідом (від дружини) пішли погрози – він з тобою більше трьох місяців не протримається … потім мовчання з її боку.

І почалися, так звані, енергетичні наїзди в моє авто. Варто уваги, врізається машина, все валиться з рук, а менепочинає вчити жити … І я починаю розуміти що це з його боку існує пресинг і на дружину, і на мене .. . я вже не та, яка була до знайомства з ним …

You cannot copy content of this page