ЦЕ EASY Життєві історії Історія доньки мільйонера, яка прикинулася безхатьком

Історія доньки мільйонера, яка прикинулася безхатьком

Хоча батько Меланії був мільйонером, вона цим ніколи не користувалася. Дівчина закінчила престижний виш, знайшла інвесторів та відкрила свій бізнес.

Почавши непогано заробляти, частину грошей вона відправляла на благодійність, як і її тато, з якого Меланія завжди брала приклад.

Героїні вже 25 років, та її батьки давно мріють про онуків. Проте Меланія не поспішає виходити заміж.

«Вам же ніколи не подобалися мої залицяльники», — одного разу сказала дівчина під час чергової сімейної вечері.

У відповідь батько з матір’ю в один голос відповіли, що раніше їхня донька вибирала не найкращих хлопців. Але тепер усе змінилося, і вона стала мудрішою.

Меланія всерйоз замислилася над словами батьків. І буквально через пару днів вона побачила, як якийсь чоловік мило розмовляв із безхатченком на вулиці. Її це одразу підкупило, оскільки Меланія особливо цінувала в людях доброту та щедрість.

Вона вирішила познайомитися з цим молодим чоловіком і підійшла до нього перша:

«Здрастуйте! Мене звуть Меланія. Ви не проти випити зі мною філіжанку кави?»

У цей момент до них підбігла якась жебрачка і звернулася до чоловіка за допомогою. Він одразу дістав з кишені товстий гаманець і дав жінці кілька хрустких купюр. Цей вчинок ще більше підкупив дівчину. Чоловік усміхнувся їй і прийняв її пропозицію.

Вони вирушили до найближчого кафе і мило розмовляли протягом години. А потім обмінялися номерами та домовилися неодмінно зустрітися ще раз.

Так почалося захоплююче спілкування Меланії та Арсенія. І незабаром дівчина зрозуміла, що закохалася. Молодий чоловік відповів їй взаємністю, і за кілька місяців героїня познайомила батьків зі своїм хлопцем. Батькам Меланії він дуже сподобався. Розумний, інтелігентний та заповзятливий чоловік — саме такого чоловіка рідні бажали своєї дочки.

З кожним днем ​​почуття Меланії до Арсенія міцніли. Він здавався їй ідеальним чоловіком, який думає не лише про себе, а й про інших людей.

Герой працював у успішній фірмі, він жертвував гроші у притулки для тварин та організації, що допомагають бездомним. Що ще потрібно для щастя?

Незабаром Арсен зробив Меланії пропозицію руки та серця. І дівчина, звісно ж, погодилася. Підготовка до розкішного весілля йшла на повний хід, коли подруга Меланії розповіла їй одну неприємну річ.

«Ти, мабуть, не повіриш мені. Нещодавно я випадково зустріла свого Арса на вулиці. Він дуже грубо розмовляв із бездомним хлопчиком, який ув’язався за ним. Дитина просила милостиню, але Арсен нагрубіянив йому і пішов геть».

Меланія почала сумніватися у щирості свого чоловіка. Тому вона вирішила перевірити, чи була її подруга права. За кілька днів до весілля донька мільйонера переодяглася бездомною і вийшла просити милостиню на вулицю, де щоранку проходить її майбутній чоловік.

Побачивши його, вона уплуталася за ним і просила про допомогу. Арсенію дуже не сподобалася її наполегливість. Він відштовхнув дівчину і сказав:

«Відвали! Сказав, що ні копійки тобі не дам. Пішла геть!»

На той момент Меланія зрозуміла, що всі ці місяці жила у невіданні. Вона повернулася додому, захлинаючись гіркими сльозами обману. Невже все, що розповідав Арсеній, було брехнею?

Вона зателефонувала своєму другові, який працював в одній із благодійних організацій, яким допомагала героїня. З його допомогою вона дізналася, що Арсен жодного разу не жертвував гроші в жодний з місцевих фондів. Він просто брехав Меланії.

Не роздумуючи жодної хвилини, дівчина спалила всі мости і висловила Арсенію все, що вона про нього думає. Як би він не просив у неї прощення, Меланія була непохитною. Батьки підтримали її вибір і були дуже засмучені, що не розгледіли справжнього обличчя нареченого.

Ця історія навчила Меланію не поспішати з висновками. Дочка мільйонера завжди буде принадою для шахраїв. Однак це зовсім не означає, що вона приречена бути самотньою. У майбутньому вона неодмінно зустріне гідну людину. Всьому свій час!

Related Post

Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовилаПідійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила

Я сам з маленького містечка 16000 чоловік, і всі люди займаються сільгосп продукцією, на полях сильно втомлюються і з цього містечко бухає що прокажене, і щоб не йти на вихідних

Минуле дружини злякало потенційного чоловікаМинуле дружини злякало потенційного чоловіка

Сталася така ситуація у подруги: познайомилася вона з респектабельним чоловіком. Він – заможний, статний, тому поруч з собою теж хотів би бачити таку жінку. Подруга моя, чесно кажучи, та ще

Люди яких ми брали на роботу почали нас обманюватиЛюди яких ми брали на роботу почали нас обманювати

Я завжди стараюся добре відноситися до людей. На дух не переношу брехню і нещирість. Це не для мене. Але іноді зустрічаються люди, після спілкування з якими я починаю задумуватися: а чи