Історія кохання Ельвіри та Сашка, їх долі були дуже тяжкими…

Жила була одна дівчина в Харкові. Її звали Ельвіра вона народилася 15. 06. 1999 але її батьківщина була у Баку. Вона була не як всі вона вірила в чудо в історії в любов …

У житті у неї не все було шикарно її батьки були їй не рідними але вона любила їх більше життя у неї були і брати і сестри від рідних батьків про них вона дізналася тільки в 14 років для неї це було великим шоком..

Вона дуже любила музику та книги, вона просто любила чіпати сторінки книг як ніби вона відчуває всі сторінки написаних рядків … вона любила мистецтво, вона любила жити любила гуляти вечорами одна їй не щастило не в дружбі не в любові … вона була дуже наївною дурненькою … вона щоліта їхала на батьківщину але коли вона закінчила 9 клас з мамою переїхала в Баку їй тоді було 14 років коли вона покинула Україну.

Її батько залишився в Харкові адже він жив там 30 років і працював. Там вона вступила до коледжу на нафтовика. Там вона зустріла хлопця на ім’я Закір.

Він навчався на 1 курс вище неї, вони спілкувалися пару тижнів потім почали зустрічатися це була її перша любов … про яку вона сильно пошкодувала .. через місяць після їх відносин вони почали лаятися.

У Закіра був кращий друг на ім’я Олександр але коротко його називали Саша. Він був старший за них на 2 роки. Цей хлопець теж вірив у любов але на жаль в його житті теж все було дуже погано ..

Його мама померла коли він ще був дуже маленьким … А батько сидів у в’язниці убивши тих хто приставав до його дружини … Сашу виховала бабуся після смерті мами .. він не пам’ятав обличчя батька … коли батько вийшов з в’язниці одружився вдруге .. і взяв свого сина до себе.

Мачуха виховала його так само як і своїх синів .. він був простим українським хлопцем який народився в Баку 04. 11. 1998. він любив фліртувати з різними дівчатами і у нього було багато відносин але потім він знайшов дівчину думаючи що це та любовь..

Але звідки бідний хлопець знав, що життя так повернеться … Вона зраджувала йому брехала він пробачав і не раз ..

Перед від’їздом в армію його друг Закир познайомив його зі своєю дівчиною Ельвірою. Вони побачивши одне одного відчули рідну душу і одну і ту ж біль що всередині їх ховалася ..

Він поїхав в армію, Ельвіра часто запитувала про нього коли він повернеться з армії через, а пару місяців розлучився зі своєю дівчиною дізнавшись і її обмані і зраді яка була не першю.

І побачив що і Ельвіра розлучилася з Закіром адже у них все було дуже складно. Саша в квітні 2018 виїхав до Києва, а Ельвіра дуже сумувала за ним плакала вона відчувала що закохується в нього але знала що у них щось не вийде адже він українець, а вона мусульманка …

Коли минув час настало літо Саша приїхав в Баку вони зустрічалися гуляли разом, ревнували одне одного, лаялися, але не говорили про відчуття одне одному ..

Ельвірі довелося повернуться назад в Харків так як у її мами було тяжке захворювання печінки .. 23 жовтня 2018 року її поїхала але обіцяла повернутися 18 січня ..

Так як у них був квиток у зворотний бік .. коли вона була в Харкові вони спілкувалися щодня з ранку до ночі і засипали разом в трубці .. а прокидаючись продовжували спілкування.

Настав день народження Саші і в той день напившись він зізнався Їй що закоханий в неї .. і вона у відповідь теж зізналася. І цей день сильно змінив їм життя вони почали зустрічатися.

Настав січень, Ельвіра мала повернуться але її мама не вилікувалася вона не могла знайти хорошого лікаря і кинувши все Ельвіра вирушила в дорогу 18 січня 2019 роки за своєю любовью..

20 січня вони зустрічалися і їх любов була такою сильною що ці іскри в очах важко було не помітити !!

Вони лаялися і їх намагалися багато посварити. Ельвірі 15 березня довелося повернутися до батьків в Харків, біла смуга не буває вічною… після цього у них пару тижнів все було добре вони жахливо нудьгували.

Але потім через ревнощі почали сильно лаятися і ось навіть в сьогоднішній день вони лаються. Його батьки пішли проти неї і вони вирішили втекти але її батьки після багатьох сварок в будинку прийняли його.

І так як її мама мала на рік 4 рази лежати в лікарні запропонували йому приїхати до них … але на жаль він передумав і потім його батьки знову взяли її так як він пішов з дому і всі його родичі встали на ноги і були за їх любов ..

Скоро Ельвіра відлітає знову до свого коханого і жахливо сподіватися що у них все буде добре хоча б останні 3 місяці вони проведуть  щасливо, а потім їм доведеться розлучитися адже він не може кинути все там і приїхати туди де не знає як його приймуть .. ось така реальна історія і від мене вам рада кохайте, довіряйте і найголовніше поважайте поки це можливо ..

You cannot copy content of this page