Історія кохання Ельвіри та Сашка, їх долі були дуже тяжкими…

Жила була одна дівчина в Харкові. Її звали Ельвіра вона народилася 15. 06. 1999 але її батьківщина була у Баку. Вона була не як всі вона вірила в чудо в історії в любов …

У житті у неї не все було шикарно її батьки були їй не рідними але вона любила їх більше життя у неї були і брати і сестри від рідних батьків про них вона дізналася тільки в 14 років для неї це було великим шоком..

Вона дуже любила музику та книги, вона просто любила чіпати сторінки книг як ніби вона відчуває всі сторінки написаних рядків … вона любила мистецтво, вона любила жити любила гуляти вечорами одна їй не щастило не в дружбі не в любові … вона була дуже наївною дурненькою … вона щоліта їхала на батьківщину але коли вона закінчила 9 клас з мамою переїхала в Баку їй тоді було 14 років коли вона покинула Україну.

Її батько залишився в Харкові адже він жив там 30 років і працював. Там вона вступила до коледжу на нафтовика. Там вона зустріла хлопця на ім’я Закір.

Він навчався на 1 курс вище неї, вони спілкувалися пару тижнів потім почали зустрічатися це була її перша любов … про яку вона сильно пошкодувала .. через місяць після їх відносин вони почали лаятися.

У Закіра був кращий друг на ім’я Олександр але коротко його називали Саша. Він був старший за них на 2 роки. Цей хлопець теж вірив у любов але на жаль в його житті теж все було дуже погано ..

Його мама померла коли він ще був дуже маленьким … А батько сидів у в’язниці убивши тих хто приставав до його дружини … Сашу виховала бабуся після смерті мами .. він не пам’ятав обличчя батька … коли батько вийшов з в’язниці одружився вдруге .. і взяв свого сина до себе.

Мачуха виховала його так само як і своїх синів .. він був простим українським хлопцем який народився в Баку 04. 11. 1998. він любив фліртувати з різними дівчатами і у нього було багато відносин але потім він знайшов дівчину думаючи що це та любовь..

Але звідки бідний хлопець знав, що життя так повернеться … Вона зраджувала йому брехала він пробачав і не раз ..

Перед від’їздом в армію його друг Закир познайомив його зі своєю дівчиною Ельвірою. Вони побачивши одне одного відчули рідну душу і одну і ту ж біль що всередині їх ховалася ..

Він поїхав в армію, Ельвіра часто запитувала про нього коли він повернеться з армії через, а пару місяців розлучився зі своєю дівчиною дізнавшись і її обмані і зраді яка була не першю.

І побачив що і Ельвіра розлучилася з Закіром адже у них все було дуже складно. Саша в квітні 2018 виїхав до Києва, а Ельвіра дуже сумувала за ним плакала вона відчувала що закохується в нього але знала що у них щось не вийде адже він українець, а вона мусульманка …

Коли минув час настало літо Саша приїхав в Баку вони зустрічалися гуляли разом, ревнували одне одного, лаялися, але не говорили про відчуття одне одному ..

Ельвірі довелося повернуться назад в Харків так як у її мами було тяжке захворювання печінки .. 23 жовтня 2018 року її поїхала але обіцяла повернутися 18 січня ..

Так як у них був квиток у зворотний бік .. коли вона була в Харкові вони спілкувалися щодня з ранку до ночі і засипали разом в трубці .. а прокидаючись продовжували спілкування.

Настав день народження Саші і в той день напившись він зізнався Їй що закоханий в неї .. і вона у відповідь теж зізналася. І цей день сильно змінив їм життя вони почали зустрічатися.

Настав січень, Ельвіра мала повернуться але її мама не вилікувалася вона не могла знайти хорошого лікаря і кинувши все Ельвіра вирушила в дорогу 18 січня 2019 роки за своєю любовью..

20 січня вони зустрічалися і їх любов була такою сильною що ці іскри в очах важко було не помітити !!

Вони лаялися і їх намагалися багато посварити. Ельвірі 15 березня довелося повернутися до батьків в Харків, біла смуга не буває вічною… після цього у них пару тижнів все було добре вони жахливо нудьгували.

Але потім через ревнощі почали сильно лаятися і ось навіть в сьогоднішній день вони лаються. Його батьки пішли проти неї і вони вирішили втекти але її батьки після багатьох сварок в будинку прийняли його.

І так як її мама мала на рік 4 рази лежати в лікарні запропонували йому приїхати до них … але на жаль він передумав і потім його батьки знову взяли її так як він пішов з дому і всі його родичі встали на ноги і були за їх любов ..

Скоро Ельвіра відлітає знову до свого коханого і жахливо сподіватися що у них все буде добре хоча б останні 3 місяці вони проведуть  щасливо, а потім їм доведеться розлучитися адже він не може кинути все там і приїхати туди де не знає як його приймуть .. ось така реальна історія і від мене вам рада кохайте, довіряйте і найголовніше поважайте поки це можливо ..

Related Post

Подарувала невістці гарну сукню, а вона повісила її на сміттєвий бакПодарувала невістці гарну сукню, а вона повісила її на сміттєвий бак

Не полінувалась і сходила до нотаріуса, оформила заповіт. Не думайте, що поділила навпіл! Меншому майже все. А старший нехай подумає, чому з таким дівчиськом зв’язався. Нічого в мене не заслужили

Батьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустрічБатьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустріч

Соня, Софія, ти чи що? Яка ти стала. Соня взагалі не хотіла ні ще ти говорити, вона їхала змучена після нічної зміни, було кілька складних операцій, тому їй хотілося впасти

Майже зважилася на зраду чоловіковіМайже зважилася на зраду чоловікові

Деякий час назад, коли зустрічалася з майбутнім чоловіком, до нашого міста повернувся мій колишній однокласник. Завжди знала, що дуже сильно йому подобаюся, але взаємністю не відповідала. Випадково зіткнулися з ним