Історія наша почалася з того що після тривалого глибокого стресу, коли вже психологи не допомагали, я вирішив купити собі собаку, гуляв скрізь, і одного разу в нашому дворі я побачив її разом з собачкою, розв’язалася розмова, щось у мене тьохнуло

Якби місяць тому мені сказали що я закохаюся в дівчину молодшу за мене на 9 років, я б принаймні розсміявся. Скажу чесно, закохувався я часто, іноді зустрічався з дівчатами, але це у мене не тривало більше року.

До своїх 26 років я встиг побачити багато. І розчарування, і зрада, і брехня, настраждався особливо останні 2 роки, коли був закоханий в однокурсницю, з якою у мене нічого не вийшло.

Я вже став сумніватися що можу комусь сподобатися, у мене звичка все і завжди говорити в обличчя, іноді я ненароком поспішаю відкритися людям, ну що поробиш, переконання в тому що коли небудь це буде оцінено коханою дівчиною ніколи не покидає мене.

Якщо бути чесним мені вистачає всього, мізків, язик у мене язикатий, але тільки не з нею.

Історія наша почалася з того що після тривалого глибокого стресу, коли вже психологи не допомагали, я вирішив купити собі собаку, гуляв скрізь, і одного разу в нашому дворі я побачив її разом з собачкою, розв’язалася розмова, щось у мене тьохнуло.

Після цієї зустрічі я почав весь час думати про неї, зустрілися ще пару раз, потім запросив її погуляти в парку, вона не відмовила, сказала що напише мені, на наступний день написала, ми домовилися про час і місце зустрічі.

Як навмисне почалася сильна злива, написала що не може сьогодні, домовилися на наступний день, на жаль зустріч знову таки не відбулася, сказала що втомилася.

Раніше вона хоча б мені писала, навіть перша.
Не знаю, відчуваю що вона соромиться, напевно боїться, навіть спершу зверталася до мене на ви.

Непогано б було почути поради людей які були в таких ситуаціях, зрозумійте наміри у мене найдобріші, я навіть подумував про те що зможу дочекатися її повноліття.

Але як розкріпачити її, як сподобатися так щоб і вона була зацікавлена ​​в спілкуванні, як закохати мого милого янголятка? Коротше порадьте стратегію або якісь кроки, знаю кожен випадок індивідуальний але все ж в любові є одне спільне, завжди любиш всім серцем !!!

Related Post

Знайомі радять розлучитися, а я його захищаю, хоча розумію, що це безглуздоЗнайомі радять розлучитися, а я його захищаю, хоча розумію, що це безглуздо

Познайомилася з хлопцем понад півтора року. Живемо разом понад пів року. І як би все добре, але я почала помічати зміни у своєму житті. Я майже перестала спілкуватися з друзями,

Як відпустити коханця і змиритися з його новою дівчиною?Як відпустити коханця і змиритися з його новою дівчиною?

Я заміжня, у мене двоє дітей. На роботі зав’язалися стосунки з хлопцем на 10 років молодше. Він оточив мене любов’ю, ласкою, турботою, саме цього не вистачає від чоловіка. Через півроку