Історія після якої я завжди дивлюсь у паспорті сімейний стан чоловіка

Після знайомства з цим чоловіком можу порадити дівчатам ЗАВЖДИ ДИВІТЬСЯ ПАСПОРТ СТОРІНКУ про сімейний стан, я а на жаль не надала цьому значення, а даремно … кільця він не носив, коли питала чи є у нього дівчина завжди з’їжджав, говорив не парся ти найкраща все таке , потім все таки сказав що нікого у нього немає крім мене.

Так ми спілкувались місяці два, кафе, ресторани, казино, посиденьки біля нього вдома, і все б напевно тривало б і далі, але я нарвалася по телефону на його дружину …

Потім намагався впарити що дружина це так, нібито їй жити ніде приїжджаючи, він її не любить, що мене не відпустить … що вони вже розлучаються, а мене він любить …

А я … а що я мені було то 19 вірила …. ось тільки вся любов у нас закінчилася коли я дізналася, що в положенні … ось це була жесть, він видно вирішив, що я його таким способом розважаю.

Не відповідав на дзвінки, на роботі не з’являвся, думаю просто йому так було зручно, адже я пропонувала поїхати разом в мед \ центр, та й гроші на аборт потрібні були ….

На помилках звичайно вчаться, але аж надто жорстокий це був урок …
і для тих хто живе в Харкові подивіться на цю людину його фотка на сайті знайомств усюди просто, він там в окулярах та в сірій кепці.

 

You cannot copy content of this page