Історія про “щасливе” подружнє життя моєї колеги

Я впевнена, що кохання не триває все життя, навіть якщо чоловік і жінка прожили разом до самої старості. Їх пов’язує звичка, діти, нажите майно, яке не хочеться ділити, або, можливо, якісь спільні інтереси та захоплення. Але кохання не триває довго.

Я зробила такий висновок не лише з власного життя, а й із сімейних стосунків своїх подруг та знайомих. На роботі ми завжди по-доброму заздрили Наталі, що в неї чоловік такий уважний і любить її.

І на роботу підвозить, і з роботи забирає, за покупками також завжди разом. Вона мовчала і трохи посміхалася, слухаючи нас. Але одного разу, коли кожна з нас скаржилася на чоловіка, і казали, що добре хоч комусь пощастило вдало вийти заміж, і Наташа розповіла про його щоденні скандали від ревнощів.

Ми не могли повірити, що такий зразковий люблячий чоловік міг так поводитись. Виявилося, що він дуже ревнивий і це пояснювало те, що вони постійно разом. Він не давав їй кроку ступити одній. Після роботи вдома завжди допитував, де була та з ким спілкувалася. Навіть після подарованих на 8 березня на роботі квітів допит із пристрастю влаштував.

Колектив у нас жіночий і ревнувати її просто нема до кого, але він все одно знаходив для цього привід. На наше запитання, чому вона не розлучилася з ним досі, вона сказала, що облаштована квартира, вже майже добудована дача, як це ділити.

Тим більше, що до дітей він ставиться добре. Та й її любить, дарує подарунки, допомагає по дому. У моєї подруги чоловік щовихідних їздить на рибалку з друзями, відпочивати після робочого тижня. Вона вихідні проводить на кухні, з дітьми та уроками, за пранням та прибиранням. До його приїзду обов’язково, щоб усе було зроблено, бо він не любить, коли вона для нього зайнята.

Я не хочу сказати, що всі чоловіки погані. Просто я не зустрічала людей, які прожили понад двадцять років, зберегли кохання. Зовні все нормально, а кожен має свої проблеми.

Хтось терпить через дітей, хтось через гроші та майно. Комусь заважає чиясь думка розлучитися та розпочати нове життя. І ми всі заручники обставин, і чоловіки з нами, і ми з ними.

Related Post

Свекруха псує наше з чоловіком життя. Навіть вигадує плітки про мене, щоб нас посваритиСвекруха псує наше з чоловіком життя. Навіть вигадує плітки про мене, щоб нас посварити

Я живу з молодою людиною 4 роки, ми офіційно не розписані, він старший за мене на 8 років, але проблем з непорозумінням у нас немає. Я завжди відчуваю підтримку та

Гороскоп обіцяв багатство, а я на мілиніГороскоп обіцяв багатство, а я на мілині

Мене дуже хвилює моє фінансове становище. За всіма гороскопам у мене зараз період фінансового підйому, а я ледве зводжу кінці з кінцями. Немає грошей навіть на подарунки родичам. Дуже чекаю