Історія про “щасливе” подружнє життя моєї колеги

Я впевнена, що кохання не триває все життя, навіть якщо чоловік і жінка прожили разом до самої старості. Їх пов’язує звичка, діти, нажите майно, яке не хочеться ділити, або, можливо, якісь спільні інтереси та захоплення. Але кохання не триває довго.

Я зробила такий висновок не лише з власного життя, а й із сімейних стосунків своїх подруг та знайомих. На роботі ми завжди по-доброму заздрили Наталі, що в неї чоловік такий уважний і любить її.

І на роботу підвозить, і з роботи забирає, за покупками також завжди разом. Вона мовчала і трохи посміхалася, слухаючи нас. Але одного разу, коли кожна з нас скаржилася на чоловіка, і казали, що добре хоч комусь пощастило вдало вийти заміж, і Наташа розповіла про його щоденні скандали від ревнощів.

Ми не могли повірити, що такий зразковий люблячий чоловік міг так поводитись. Виявилося, що він дуже ревнивий і це пояснювало те, що вони постійно разом. Він не давав їй кроку ступити одній. Після роботи вдома завжди допитував, де була та з ким спілкувалася. Навіть після подарованих на 8 березня на роботі квітів допит із пристрастю влаштував.

Колектив у нас жіночий і ревнувати її просто нема до кого, але він все одно знаходив для цього привід. На наше запитання, чому вона не розлучилася з ним досі, вона сказала, що облаштована квартира, вже майже добудована дача, як це ділити.

Тим більше, що до дітей він ставиться добре. Та й її любить, дарує подарунки, допомагає по дому. У моєї подруги чоловік щовихідних їздить на рибалку з друзями, відпочивати після робочого тижня. Вона вихідні проводить на кухні, з дітьми та уроками, за пранням та прибиранням. До його приїзду обов’язково, щоб усе було зроблено, бо він не любить, коли вона для нього зайнята.

Я не хочу сказати, що всі чоловіки погані. Просто я не зустрічала людей, які прожили понад двадцять років, зберегли кохання. Зовні все нормально, а кожен має свої проблеми.

Хтось терпить через дітей, хтось через гроші та майно. Комусь заважає чиясь думка розлучитися та розпочати нове життя. І ми всі заручники обставин, і чоловіки з нами, і ми з ними.

Related Post

Я ображався на свого батька, а він виявився не ріднимЯ ображався на свого батька, а він виявився не рідним

У моєму житті склалося так, що виростив і виховав мене одинокий батько. Свою рідну маму я взагалі не пам’ятаю і практично ніколи про неї не чув. Я спочатку дуже часто,

У Михайла була місія в цьому світі, і, мабуть, тому Світлі сили так про нього піклувалисяУ Михайла була місія в цьому світі, і, мабуть, тому Світлі сили так про нього піклувалися

У 1956 році я, будучи дитиною, захворіла двостороннім запаленням легенів і була на грані смерті. За словами мами, лікуючий лікар порадила їй (зрозуміло, неофіційно) сходити до церкви і поставити свічку