Історія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханого

Мені 29 років. Майже два місяці тому закінчилися стосунки, які тривали півтора року. Вони ні до чого не вели, були прісні, і, мабуть, просто не доля.

Вирішила у соцмережі в групі пошуку викласти анонімний пост, в якому було сказано, що шукаю чоловіка (зазначений вік мій та його), готового до сімейного життя.

Цей пост лайкнули близько двохсот людей, як не дивно, майже всі були, як я й хотіла, від 29 років. Переглянувши профілі всіх двохсот людей, я обрала одного. Зовні не мій типаж, але в нього такі красиві сіро-блакитні очі та ямочки при усмішці, не можна було пройти повз нього.

Ми познайомились, а незабаром зустрілися. І більше не розлучалися. Він мене забирав на роботу, зустрічав з роботи, ми разом готували, пили вино, і я можу сказати за себе, що я була щаслива.

Але зустрівши чоловіка, завжди цікаво, що в нього було до тебе, і чи не залишився він ще в минулому. Безпосередньо запитавши, відповідь була, що все в минулому, зараз я для нього все, і він зі мною. Його колишня дівчина зрадила йому з другом, і вони розлучилися. Почуття що десь мене обманюють, не минає.

Одного прекрасного дня, ходячи по магазинах, я побачила чоловічі шкарпетки, вони були дуже кумедні, зелені, і на них були крокодильчики. Я вирішила їх купити, різко і спонтанно. Всередині мене був голос, який сказав: «Купи саме ці шкарпетки». Я купила, і подарувала йому.

Наприкінці місяця у моєї мами ювілей, на мою пропозицію поїхати з ним разом, він не сказав нічого проти, просто сказав, що вже виходить на роботу з відпустки і в нього не вийде.

Казка була не вічною. Одного дня, пішовши в обід від мене на сесію, він зник. Слухавку не брав, на повідомлення не відповідав. І я побачила, що він лайкає свою колишню дівчину, а вона додалася до нього у друзі. Писати щось їй була дурна ідея, але я на це наважилася.

Написавши їй, навіщо вона це робить, відповідь була, що він із нею. І що він завжди з нею, і коли не брав слухавку теж. Ось тут і знадобилися ці зелені шкарпетки, в яких він уникав мене. Запитавши в неї, в яких він був шкарпетках (начебто це не звучало) вона і сказала, що зелені з крокодильчиками.

Скинувши йому скрін нашого з нею листування, він мені зателефонував увечері, просив заспокоїтися, що це все брехня. Прийшовши після роботи додому, я подзвонила йому. Трубку він узяв випадково, і не знав, що я чую їхню розмову.

Він був зі своєю колишньою, вона на нього кричала, що він був зі мною, коли їй сказав, що ми більше не спілкуємося, на що він відповів: «тепер ми з тобою квити, ти мені зрадила, і ось я тобі».

Виявилося, що в цій ситуації, я була лише способом помсти. І тепер вони помстилися одне одному, і напевно разом. А я в шоці сиділа від цієї ситуації, добре, що дізналася про це зараз, а не ще через якийсь час. І ці шкарпетки зіграли свою роль.

You cannot copy content of this page