Історія про те як коханець коханці коханку знайшов

Є у мене один знайомий. Назвемо його Паша (щоб ніхто не здогадався ім’я я змінила). На момент розповіді Паші було 38 років. Чоловік він був який вже багато чого зробив в цьому житті. Був у нього свій бізнес – ресторан і стриптиз бар. І був він всім забезпечений. Але одружений не був. Не бачив в цьому сенсу. Так і говорив: – “А навіщо мені одружуватия? Прибирається домробітниця, вона ж пере білизну і прасує. Їм на роботі. І ще у мене Стрипко є.”

Харчувався він в своєму ресторані. А близькістю зі Стрипко займався. Хто не знає, Стрипко – від слова стриптизерка. Паша зовні чоловік симпатичний, з хорошою фігурою, приємний в спілкуванні та ще й не жадібний. Крім того – він був господарем і роботодавцем. Мало хто з дівчат йому відмовляв.

І була у Паші коханка. Назвемо її Ірина. Було їй 23 роки. Вона теж з стріпок була. Тільки запала вона йому в душу кілька років тому. Паша заборонив їй займатися стриптизом. Подарував квартиру, машину, оплатив навчання в університеті і став повністю забеспечувати. Але і стріпок на роботі не забував. Називав їх “робочий момент”.

Одного разу Паша вирішив урізноманітнити інтимне життя з Іриною. І запросив одну з стріпок в гості для спільного з Іриною заняття сексом. Звичайно, за згодою з Іриною. А як інакше?

Та нічого він не питав. Привіз в квартиру і все. Ну посиділи вони разом. Випили. Влаштували маленьку групповуху. Дівчаткам начебто сподобалося. Кілька разів повторили потім. А потім ….. Ну ви приблизно здогадалися, так?

Через кілька місяців, коли Паша в Таїланді відпочивав, отримав він на пошту лист від Ірини, зміст якого зводився до того, що Ірина з ним прощається назавжди. Тому, що полюбила вона іншу жінку.

Паша 3 дні як на голках провів. На телефонні дзвінки Ірина не відповідала. По поверненню прямо з порту приїхав до Ірини додому. А там замки поміняні. Квартира в оренді.

Ірина переїхала до Стрипко додому жити.
Після були вмовляння, скандали, погрози. Але все марно. Ірина вперлася – “Люблю, її. А ​​ти мені не потрібен.”

Паша впав у запій з горя. За пгулянками друзям проговорився. Коротше – повеселилися ми не мало. Це треба ж так – знайшов коханку для своєї коханки.

P. S. Не судіть цю розповідь строго. Звичайно там має бути друге дно. Але я його не знаю. Все записано зі слів “Паші”. А він про себе тільки хороше говорить.

Бачила його через півроку після подій. Бухати він перестав. Про “Ірину” розповів, що вона квартиру продала, в універі взяла академку і, разом з Стрипко, поїхала в невідомому напрямку. Так як я дівчат не знала, то і перевірити його слова не змогла.

You cannot copy content of this page