Історія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійти

Чоловіки впевнені, що жінки “клюють” або на багатеньких, або на красенів. Але правда навіть близько не лежала поруч. Більшості жінок головне – відчувати, що на чоловіка можна покластися. Просто бути впевненим в собі – це головна запорука успіху для будь-якого чоловіка.

Розповім про свою сестру.

Вона ще з середньої школи намагалася бути першою у всьому – спорті, навчанні, громадській діяльності. Ще вона дуже красива. І її обходили стороною хлопці. Може хтось вважав, що “така королева на них і не подивиться”, хтось шукав “дурненьку”, а комусь потрібна була не така бойова.

Начебто і дівчисько – вогонь, але вона була дуже самотньою. Я намагалася її пару раз познайомити з хлопцями, але обидва рази не виходило. Видно було, що хлопці до її рівня просто не дотягують.

І коли сестра вже закінчувала п’ятий курс, за нею став залицятися першокурсник з її ж факультету. Він був набагато молодший і аж ніяк не красень. Але він не здавався – і моя сестричка стала з ним через деякий час жити разом.

Коли я познайомилася з ним – зрозуміла, чому моя сестричка стала зустрічатися з ним. Хлопчина – явно не дурний, але дуже пробивний. Справжній чоловік. Все, що він говорив – робив. Не молов даремно язиком, не випендрювався, хоч не ставив з себе казна-що. Просто був нормальним хлопцем. Пробивний характер.

Я знаю, що одногрупниці сестри запевняли, що хлопець їй не рівня. Але що вони можуть знати? Навіщо лізти туди, куди не просили? Уже на другому курсі він підробляв, на шиї у моєї сестри і у своїх батьків не сидів.

Цю історію я написала швидше для чоловіків. Будьте трохи впевненіше і будьте просто чоловіками …

You cannot copy content of this page