Іван почав ревнувати матір до Ігоря, що вона більше його любить і допомагає у всьому

Я знаю одну сім’ю, яка, на перший погляд, звичайна, без особливих проблем. Складається вона з батька, матері та двох синів. Мати працює бухгалтером, батько торговець фруктів, один син працює в банку, а другий з батьком.

Майже завжди брати недолюблювали одне одного. Причина цієї прихованої ненависті дуже завуальована, іноді це схоже на суперництво чи заздрість. Конфлікти раніше були не дуже серйозними, все обходилося звичайними сварками.

Останнім часом усе змінилося. Старший брат Ігор спокійніший, ніж молодший Іван. Батьки ніколи відкрито не віддавали перевагу комусь із синів. Купили одному синові машину, а другому диплом.

Ігор кинув навчання на другому курсі, для його матері це був удар, і вона вирішила, що за будь-яку ціну у нього має бути диплом. Пошуком потрібних людей та організацією покупки зайнявся Іван. І ось за місяць диплом був у Ігоря.

Коли Іван і мама клопотали за диплом, Ігор пускався на всі тяжкі. Після отримання документа його влаштували на роботу, і він став розсудливим. Іванові тим часом купили машину. Все ніби йшло своєю чергою.

І ось настав переломний момент. Іван почав ревнувати матір до Ігоря, що вона більше його любить і допомагає у всьому. Конфлікт виник через те, що Іван запитав Ігоря, чи той не може купити продукти на вечерю. Той відмовився. Слово за слово – почалася сварка.

Коли ввечері вся родина була вдома, сварка відновилася, і батьки були втягнуті у з’ясування стосунків. Зрештою, брати затіяли бійку, і батько ледве їх розняв.

Тоді Ігор викликав поліцію та сказав, що Іван його побив. Батько все владнав, але сам факт, що рідний брат так вчинив. І сусіди бачили поліцію зі зброєю, яка виводить Івана. Це при тому, що бійка була без наслідків: жодної подряпини, жодного синця.

Після цього Іван хотів повідомити на роботу Ігоря про фальшивий диплом, але передумав, все-таки брат. А я, як подруга Івана, не можу вибачити його братові за виклик поліції, адже тепер всі сусіди обговорюють цю подію. Я хочу написати анонімний лист до його банку та сказати, що диплом фальшивка. Прошу висловити вашу думку щодо цього.

Related Post

Подруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побаченняПодруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побачення

Після розлучення з чоловіком пройшло майже десять років. Заміж вийшла рано, через велику любов або може через ще більшу дурницю, народилася дочка, але сімейне життя, якось відразу не заладилося. Потім