Йдемо до онука і запитаємо хто такий кавалер

П’ять років назад ми залишили свого сина тестеві і поїхали відпочивати у Карпати. Нас не було два дні і я дуже переживала, бо дитину я не залишала ніколи.

Коли ми повернулись я помітила, що тесть змінився, виглядало так, ніби його щось тривожить. Він несподівано покликав мене на розмову в іншу кімнату, так щоб ніхто з рідних не чув.

Я здивувався і пішла з ним.– Ти моєму сину зраджуєш? – запитав Микола Іванович.– Ні,  – здивувалась я, – А чому ви так вирішили?

Він розповів, що до нього приходила сусідка, яка запитувала Артура про дитячий садочок, маму і тата. А потім запитала, як часто хлопчик гуляє на дворі.

Він відповів: “Часто. Я бавлюсь у пісочниці з дітьми, а мама недалеко від мене гуляє з кавалером!”. Тесть почервонів і вирішив змінити тему, бо не знав як сусідці пояснити слова онука.

Я розсміялась, мені здається мене уже давно ніхто так не смішив.– Йдемо до онука і запитаємо хто такий кавалер. – сказала я свекру.

Він пішов за мною у кімнату. Артур якраз грався з Джеком – собакою, яку ми недавно йому придбали.– Синочку, покажи, будь ласка, дідусю маминого кавалера! – попросила я.

– Ось, він! – сказав хлопчик показуючи на собаку.– Олег завжди так говорить про Джека коли я ввечері вигулюю його. Ваш внук називає жартома собаку кавалером. – усміхнулась я.

Related Post

Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?

Після другого розлучення у мене стався короткий, бурхливий роман з нашим спільним другом. Але за його ініціативою спілкуватися перестали. Я втратила не тільки чудового коханця, але і близьку людину, яка

Батьки не дозволяють забрати з окупації молодшу сестру, як їх змусити?Батьки не дозволяють забрати з окупації молодшу сестру, як їх змусити?

Мої віносини з батьками хорошими назвати важко. Але 24 лютого цього року все змінило. За перший тиждень повномасштабного вторгнення мати подзвонила мені більше разів, ніж за останній рік. Мати переживала

Він сказав щось про свою гордість і про те, що не збирається ні за ким бігати. І просто зникВін сказав щось про свою гордість і про те, що не збирається ні за ким бігати. І просто зник

Зважилася сповідатися онлайн на цьому сайті. Не знаю, як ви оціните мою життєву історію, але мені дуже потрібно виговоритись. Годинник показував 00:05, за вікном крейда хуртовина, місяць освітлював всю кімнату.