Його терпець урвався, коли вона послала його у присутності друзів. Ще за пів року, Сашко пішов уже назавжди

Дівчата, хочу розповісти вам історію мого знайомого. Можливо, у когось була схожа ситуація, може хтось не знає, як вчинити, а хтось прочитавши історію, почне цінувати те, те що йому дає життя.

Сашко пішов до армії. Тоді ще служили 2 роки. Відправили його батьки до Києва, і стали чекати. Дівчини у нього не було. Минає рік, батьки приїжджають, щоб відвідати, але їм довелося забрати сина. Сашко підхопив пневмонію і пішли ускладнення. Його відпустили.

Вже повернувшись він познайомився із дівчиною Оксаною. Вони зустрічалися. Переспали. Як це іноді буває, вона дізналася, що чекає на дитину. Батько сказав відразу синові: “Одружуйся!”

На 5 місяці, у жовтні вони мали весілля. Їй було 15, йому 20. У лютому народилася Маринка. Оксана навчалася у художньому училищі, вона взяла академічну відпустку. Сашко працював. Благо у батька була своя рекламна фірма, це дозволяло піти до сімʼї будь-якої миті.

Оксана відібрала у сестри однокімнатну квартиру, у них був договір, хто перший вийде заміж, той і квартиру отримує. Сестра була старша на 4 роки.

Всі меблі та техніку їм подарували на весіллі родичі Сашка. Пів року минуло, Оксані з дитиною сидіти набридло, вона знову вийшла на навчання. З Мариною сиділа прабабуся. З 8 ранку та до 21 вечора. Оксана половину навчання прогуляла. Відпочити їй, бачите, хотілося.

Два роки Сашко мовчав. Все думав, дружина зрозуміє. Реально полюбив її. Маринку дуже любив. А Оксані було байдуже. Їй хотілося гуляти, танцювати. На сім’ю їй було байдуже.

Перший раз Сашко пішов до батьків, коли Маринці було 2,5 роки. Оксана прийшла після клубу, і сказала “Йди, ти нам не потрібний”. Пройшло два тижні і вже дзвінки зі словами: “Сашко, повернися. Нам погано без тебе”. Він повернувся.

Минув місяць, і знову сталося те саме. Оксана могла дзвонити у середині робочого дня і вимагати, щоб Сашко прийшов додому, їй хочеться погуляти. Коли треба було годувати дитину, вона кричала, щоб Саша Марину годував. Вдруге Сашко пішов за пів року, вже на місяць.

Його терпець урвався, коли вона послала його у присутності друзів. Ще за пів року, Сашко пішов уже назавжди. Рік, як вони у розлученні. Оксана сама подала заяву. Сашко пішов лише з одягом. Він не став нічого більше забирати.

А пішов він, бо дізнався про зраду дружини. Хоча про це всі знали, але мовчали. Наразі Сашко платить аліменти, зустрічається з дівчиною. Протягом року колишня спілкувалася лише винятково нецензурно, а зараз, і сама приходить за грошима, і доньку приведе, і зайвий раз подзвонить, дізнається як справи.

А Сашко сказав “НІ! Більше я не повернуся!” Але відбиток у душі ця історія залишила. Він тепер не довіряє дівчатам, одружуватися він не збирається у найближчі 4 роки. А про дітей каже “Не раніше, ніж через рік після шлюбу.” А Оксана все також продовжує гуляти, а з дитиною сидить сестра. Маринку шкода тільки. Дитина ні в чому не винна.

You cannot copy content of this page