fbpx

Йому кожного ранку треба було від неї чути комплімент, самостверджуватися

З самого ранку Анін коханий готувався до чогось надто відповідального, там на роботі якийсь захід мав бути чи що. А що ж, керівна посада, тому начальник має бути присутній на переговорах, посиденьках і іншому. Погодився Андрій, постригся, чисту сорочку натягнув, запонки, які носив тільки на свята, попив кави, з’їв кілька млинців.

У Андрія телефон задзвонив, Аня взяла трубку, адже чоловік дожовував свій сніданок і точно не міг відповісти.

-Анно, доброго ранку, якщо він стане для вас добрим. Ми з вами не знайомі, та я вас знаю заочно. Хочу повідомити що ваш чоловік вам невірний і весь цей час проводить з своєю помічницею їй 20, вона молода і гаряча. Пишіть адресу.

Аня хоч і не дуже вірила цьому, але адресу записала, це чи то на підсвідомості, чи ефект неочікуваності, незрозуміло.

Чоловік уже спішив, вийшов з дому гарно вбраний, як з голочки. Цього ранку Аня не сказала йому ні слова, язик не повернувся. -Шикарно, сказав Андрій перед виходом. І подивися на Аню, вона ж бо кожен ранок підбирала йому гардероб і йому дуже треба було почути її стверджувальну відповідь.

-Удачі. Сухо сказала Аня і хлопнула перед носом чоловіка дверима. Аня спочатку прийнялася робити свої справи, але потім зрозуміла, що не пробачить собі якщо не поїде туди і не переконається у всьому сама. Вона ж буде все життя думати що чоловік їй зраджує, буде пиляти його, життя не буде ні їй ні йому. 

Швидко натягла на себе якісь речі і поїхала, викликала таксі, хоча терпіти не могла такі незаплановані поїздки.

Таксі стало біля будинку, Аня ще хвилинку подумала і готова була вже їхати додому, але в результаті її погляд зупинився на авто чоловіка, і раз вона вже тут, вирішила піти і все закінчити.

В повній розгубленості і в своїх думках нічого краще як сісти біля сусіднього під’їзду Ані в голову не прийшло. І в результаті вона сховалася на лавці біля великого дерева. Всі її думки були про те як краще сховатися, щоб її не помітили.

Звісно вона не зовсім була готова і морально і фізично довго сидіти в засаді. Добряче замерзла і вже мала йти додому, але раптом побачила свого чоловіка з мадамою, яку він вів під руку, вона виглядала дуже добре, як Аня колись, коли ще не поринула у побут.

Аня плюнула і поїхала додому. Вона змерзла і шалено була розчарована. Єдине про що вона жалкували, так це про те що не займалася ці роки собою, що віддавала все, весь час і сили на те щоб готувати чоловіка для зустрічі з іншими.

Щоб якось розважитися вона пішла на танці, в студії де вона танцювала був один адміністратор, його Марком звали. Він її неодноразово додому підвозив. А ще зовсім скоро вона вмовила його теж почати танцювати, а скоро дізналася що вагітна, не від Марка, але він про це не дізнається.

Related Post

Як я стала коханкою одруженого чоловіка…Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси. “Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років.

Чи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволенняЧи є у мене право щось йому говорити про свій список бажань і невдоволення

Моя історія почалася ще в лютому, хоча тоді я, звичайно, не думала, що це стане історією. У нас хороша команда програмістів, молода, але вже по-робочому дружна. Я – продукт менеджер

Я не можу справитися з своїми ревнощами на рівному місці, всі знайомі мене вже вважають зовсім неадекватноюЯ не можу справитися з своїми ревнощами на рівному місці, всі знайомі мене вже вважають зовсім неадекватною

Завдяки йому я навчилася прощати в просити пробачення. Ми з чоловіком прожили відносно довге життя, але і пережили багато всього, починаючи з безгрошів’я закінчуючи зрадою. Вперше я приревнувала свого чоловіка