Йому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайник

Катя познайомилася з Ромою в громадському транспорті. Як з’ясувалося, у їхніх батьків поряд знаходяться дачні ділянки. З тих пір вони зустрічалися і через деякий час вирішили розписатися.

Все було чудово. Ні сварок, ні скандалів. Загальний бюджет, все обговорювали. Через кілька місяців Рома висунув пропозицію з’їздити на кілька днів в подорож, а там він романтично запропонував їй вийти за нього заміж.

Вони разом вирішили, що весілля буде скромним. Запросять лише найближчих. І рушили в РАЦс, щоб подати заяву.

Так ось, в РАЦСі Рома сказав Каті, що він не хоче, щоб вона не брала його прізвище. (хоча прізвище у нього цілком пересічне, поширене і нічим не примітне.

Про жодні блакитні крові не може бути й мови. У Каті – теж цілком звичайне.) Катя не могла повірити почутому. Що це за фокуси? І його, і її батьки були раді їх союзу. Тільки ось як бути з прізвищем?

– Знаєш що, швидше за все, створити сім’ю було поспішним рішенням, – сказала вона з образою в голосі і мало не плачучи.

– Якщо у тебе немає наміру дати своє прізвище дружини, то для чого тоді взагалі одружуватися?

– Тому що я тебе дуже люблю, тільки для чого тобі змінювати своє прізвище? Це ж так клопітно і проблематично. До чого ці складності?

– Жінка (працівник РАЦСу), яка брала у них заяву, сиділа з округленими очима. Принаймні, за словами Катерини.

– Якщо для тебе це проблема, то сім’ї у нас з тобою не вийде.Дівчина забрала назад заяву, розірвала її і втекла. Повернулася вона в їх квартиру, де вони разом жили, по-швидкому зібрала речі, взяла частину того, що вони разом накупили за прожиті місяці.

Принаймні те, що більше підходить жінці, а йому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайник.

Рома не міг зрозуміти, що відбувається, чому вона так роздратувалася. І що за пристрасті з приводу прізвища. Адже сім’я – це загальне. Це спільне. Але хіба тут може йти мова про якусь сім’ю…

Related Post

Моя мама хоче, щоб я повернулася до колишньогоМоя мама хоче, щоб я повернулася до колишнього

Начебто нічого особливого. Принаймні, на перший погляд. У всякому разі, мене це налякало, коли сталося, і, згадавши після минулих трьох років цю історію, я трохи занепокоїлася. Я зустрічалася з хлопцем,

Чекала вдячності за своє добре ставлення, а отримала все навпакиЧекала вдячності за своє добре ставлення, а отримала все навпаки

Рік тому моя сусідка по дачі захворіла. Через недугу велику частину дня їй доводилося лежати. Донька бабусі Раї живе зі своєю родиною у місті. До неї вони навідуються не дуже