Перейти до вмісту

Кілька місяців тому, переходячи дорогу, мене мало не збила машина. Добре, що я вчасно зреагувала і встигла відскочити, бо інакше опинилася б під колесами.Дівчина замість вибачень почала на мене кричати. А після моєї відповіді, що взагалі-то винна вона, заявила, що краще б мене не існувало. Між нами почалася суперечка, під час якої дівчина сказала, що я не тільки заважаю їй будувати життя, а й позбавляю дитину батька. І тут я взагалі не зрозуміла, що відбувається та яке я маю відношення до її особистого життя

Близько пів року тому я помітила, що поруч зі мною постійно з’являється одна і та ж дівчина.

Я її не знала, але було відчуття, що вона спеціально ходить за мною по п’ятах. Я бачила її у магазині, у кафе, біля свого будинку і навіть біля роботи.

Звичайно, спочатку я не звертала на неї увагу, але коли ти бачиш одну й ту саму людину постійно, починають виникати питання.

Попри те, що дівчина часто з’являлася переді мною, розмовляти вона зі мною не хотіла. Хоча кілька разів я навіть намагалася наздогнати її та поговорити.

Кілька місяців тому, переходячи дорогу, мене мало не збила машина. Добре, що я вчасно зреагувала і встигла відскочити, бо інакше опинилася б під колесами.

З машини, яка мало мене не збила, вибігла та сама дівчина. Я і так була в шоку від того, що відбувається, а тут, побачивши її, взагалі заціпеніла.

Дівчина замість вибачень почала на мене кричати. А після моєї відповіді, що взагалі-то винна вона, заявила, що краще б мене не існувало.

Між нами почалася суперечка, під час якої дівчина сказала, що я не тільки заважаю їй будувати життя, а й позбавляю дитину батька. І тут я взагалі не зрозуміла, що відбувається та яке я маю відношення до її особистого життя.

З її крику я дізналася про зраду чоловіка.
Виявилося, що дівчина була колегою мого чоловіка, і вже протягом року у них був роман. Нещодавно вона дізналася, що чекає від нього дитину, але чоловік сказав, що не піде від мене, і відправив її на аборт. Я була в ще більшому шоку.

З чоловіком, звісно, я розлучаюся. Що наразі із коханкою, я не знаю. Сподіваюся, у неї все гаразд.