fbpx

Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома. Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зраду

Історія про те, як коханка повернула нам з чоловіком розуміння і любов.Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома.

Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зраду.

До речі, після нашого повернення чоловік продовжував бачитися з цією дівчиною і навіть у неї ночував. Так ось, з чоловіком про це я взагалі не розмовляла поки не дізналася ім’я, адресу, фото та інше.

Як тільки дізналася, заспокоїлася теж не відразу. Набагато пізніше я поговорила про це з чоловіком. Дуже спокійно і гідно. Хочу сказати, що отримавши від мене увагу, вдячність і свободу, мій чоловік, звичайно ж, перестав зраджувати ще до розмови про це.

За цей час я провела величезну внутрішню роботу. Ми дійсно почали цінувати наш союз. Ми три з половиною роки одружені. А відносини ніби тільки почалися).

Я зрозуміла дуже важливу річ – розмовляти з чоловіком про такі речі можна тільки в спокої. Хоча на те, щоб заспокоїтися може піти кілька місяців. Але якщо чоловік відчує від вас хоча б натяк на претензії, ревнощі, образу, гнів, він точно вас кине. І його можна зрозуміти.

Там така добра, мила дівчина чекає. Вона завжди в гарному настрої, не те, що дружина. Жінці завжди важливо залишатися спокійною. В будь-якій ситуації. Поплакатися краще подругам, ніж чоловікові.

Related Post

Як я поїхала до сестри не море і зустріла чоловіка своєї мрії просто на трасіЯк я поїхала до сестри не море і зустріла чоловіка своєї мрії просто на трасі

Як я зустріла хорошого чоловіка 2013 рік. Кінець червня. Родичка з  Маріуполя запросила в гості. Мені страшно було їхати однією, тому я покликала з собою подругу з роботи. Подруга за

Чоловік як батько – це не вирокЧоловік як батько – це не вирок

Я давно чула теорію про те, що дівчина вибирає собі чоловіка такого типу як батько. Раніше я дуже скептично ставилася до висновків психологів, але життя моєї сім’ї підтверджує їх висновок.

facebook