Кілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світі

Коли моє життя пішло шкереберть я відразу згадала ті поради, які колись давала мені моя бабуся. Перш за все вона завжди мені казала життєві поради і настанови, які мені здавалися наївними і дуже упередженими.

Я слухала з поваги до старенької і думала про те, як же колись жили жінки в покорі і слухняності, навіть тоді, коли їх чоловіки робили не надто приємні речі. Якби ж зараз бабуся була жива і я могла в неї запитати що робити далі.

4 роки тому ми одружилися. До цього життя задавалося казкою зустрічі, поцілунки, кафе, кіно та все інше. Відсутність дітей і фінансових проблем зробили свою справу і 2 людей зійшлися. Але з часом це полум’я пристрасті погасло, і мені і йому швидко набридла компанія один одного.

Ми почали шукати спілкування на стороні. Починалося все просто з дружніх переписок, але зараз я розумію, що все зайшло надто далеко.

Ні, своє спілкування з іншими чоловіками я обмежила ще тоді, коли дізналася що вагітна від чоловіка, а от він всерйоз зацікавився однією дамою, яка теж йому проходу не дає. Не знаю чи зраджує він мені, але у всякому випадку час з нею проводить так точно.

А от щодо того, що казала мені бабуся, я тепер і на листочок виписала, щоб не забути. Звучить може якось дивно і по сільському, але ж діє.

Казала не показувати всієї дупи чоловіку.І я згодна, бо ж коли ти закохана, ти ладна душу вивернути, а не варто. Не можна казати з ким говорила, кого бачила і що робила, хай думає.

Друге це те, що треба спати в одному ліжку і на одній подушці. Адже нехай порада може і стара, банальна. І хочу сказати, відтоді як я почала лягати в спільне ліжко навіть після сварки, все змінилося.

А ще, я показала що чекаю на чоловіка, але маю свою гордість. Коли одного разу він сильно запізнювався, я поїла, нагодувала вечерю і поставила їх на стіл, свічки, вино, сама заснула в кріслі, “випадково” звісно ж.

Він відчував себе винним. Потім я вибрала момент коли він не взяв би телефон і дзвонила кілька разів. А потім сама перестала брати телефон. На столі поклала градусник, якісь ліки і пішла в душ. Він прилетів як тільки не зміг додзвонитися, я сказала що мені погано, а його поруч немає.

Ну і ще кілька жіночих прийомчиків, смішні фото з дітьми і все, чоловік мій, знову і сподіваюсь тепер назавжди.

Related Post

Це просто якесь безумство, навіщо я стільки жила з ним і терпіла? Думала, треба зберегти сім’ю заради дітейЦе просто якесь безумство, навіщо я стільки жила з ним і терпіла? Думала, треба зберегти сім’ю заради дітей

Я розлучаюся з чоловіком після 11 років шлюбу та 13 років, проведених разом. Вже третій місяць як ми не живемо разом, тільки днями я перестала плакати, навчилася знову дихати і