fbpx

Кілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світі

Коли моє життя пішло шкереберть я відразу згадала ті поради, які колись давала мені моя бабуся. Перш за все вона завжди мені казала життєві поради і настанови, які мені здавалися наївними і дуже упередженими.

Я слухала з поваги до старенької і думала про те, як же колись жили жінки в покорі і слухняності, навіть тоді, коли їх чоловіки робили не надто приємні речі. Якби ж зараз бабуся була жива і я могла в неї запитати що робити далі.

4 роки тому ми одружилися. До цього життя задавалося казкою зустрічі, поцілунки, кафе, кіно та все інше. Відсутність дітей і фінансових проблем зробили свою справу і 2 людей зійшлися. Але з часом це полум’я пристрасті погасло, і мені і йому швидко набридла компанія один одного.

Ми почали шукати спілкування на стороні. Починалося все просто з дружніх переписок, але зараз я розумію, що все зайшло надто далеко.

Ні, своє спілкування з іншими чоловіками я обмежила ще тоді, коли дізналася що вагітна від чоловіка, а от він всерйоз зацікавився однією дамою, яка теж йому проходу не дає. Не знаю чи зраджує він мені, але у всякому випадку час з нею проводить так точно.

А от щодо того, що казала мені бабуся, я тепер і на листочок виписала, щоб не забути. Звучить може якось дивно і по сільському, але ж діє.

Казала не показувати всієї дупи чоловіку.І я згодна, бо ж коли ти закохана, ти ладна душу вивернути, а не варто. Не можна казати з ким говорила, кого бачила і що робила, хай думає.

Друге це те, що треба спати в одному ліжку і на одній подушці. Адже нехай порада може і стара, банальна. І хочу сказати, відтоді як я почала лягати в спільне ліжко навіть після сварки, все змінилося.

А ще, я показала що чекаю на чоловіка, але маю свою гордість. Коли одного разу він сильно запізнювався, я поїла, нагодувала вечерю і поставила їх на стіл, свічки, вино, сама заснула в кріслі, “випадково” звісно ж.

Він відчував себе винним. Потім я вибрала момент коли він не взяв би телефон і дзвонила кілька разів. А потім сама перестала брати телефон. На столі поклала градусник, якісь ліки і пішла в душ. Він прилетів як тільки не зміг додзвонитися, я сказала що мені погано, а його поруч немає.

Ну і ще кілька жіночих прийомчиків, смішні фото з дітьми і все, чоловік мій, знову і сподіваюсь тепер назавжди.

Related Post

Не роби людям добра, то і не отримаєш зла.Не роби людям добра, то і не отримаєш зла.

Ми з університетських років дружили з однією дівчинкою. Вона була досить розумною, успішно навчалася і мала хорошого перспективного хлопця. Я жила на орендованій квартирі сама. Квартирка була зовсім маленька. В

Рідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язкомРідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язком

Вітя спішив додому, у них з жінкою був наче 2 медовий місяць. Після деяких труднощів і 10 років шлюбу Вітя зрозумів, що любить все ж свою Карину, з усіма її