“Клава дешево” якось дуже дивно звучить

Ранок видався дуже насиченим, я поверталася додому з роботи і була дуже сильно втомлена. До мене підбігла якась дівчина і почала кричати, навіть за волосся мене потягла трішки. В результаті я все ж її заспокоїла, мені 35, я струнка, але маю зріст в 180 сантиметрів, тому привести до тями дівчинку яка намагалася мене стукати своїми маленькими ручками не вартувало майже нічого.

Серед всієї сумбурної розмови все що я запам’ятала так це те, що вона кричала “ви, розлучниця, у нас 2 дітей, як вам не соромно, я знаю що ви зустрічалися вчора ввечері з моїм чоловіком, що вам від нього треба, він простий роботяга, не зможе ваші примхи задовольняти, і від дітей не відмовиться, так і знайте.

Я відчепила від себе цей ненормальний реп’ях і пішла додому. Пройшла буквально 200 метрів, і подумала. Стоп, вчора ввечері я зустрічалася з чоловіком якому продала свою стару клавіатуру, але більше нікого не бачила, може, може це вона щось наплутала.

Я повернулася назад і вирішила знайти цю дівчину, та їх вже ніде не було. Настрою вже не було теж, сон як рукою зняли, я пішла до парку, там міст гарний, люблю на нього дивитися коли мені сумно.

Але бачу якесь скупчення народу, і свого носа вирішила всунути. Стоїть значить моя красуня, та що мені половину волосся видерла на краю мосту і плаче, реве як білуга.

Я так зрозуміла стрибнути хоче. Не те щоб я її там намагалася зупинити, але навіщо мені в кармі така пляма нехороша, я підійшла, гукнула її.

Кажу, краще тоді вже під потяг, щоб напевно. А то тут не високо, скоріше за все ребра переламаєш і будеш овочем лежати, мені потім від тебе горщики носити, сама же казала в тебе діти.

Дівча злізло, я кажу, вчора дійсно бачила вашого чоловіка.Я знаю, ви в нього ще підписані Клава дешево. Вам не соромно, як ви могли до такого опуститися. Я розсміялася, мене Катя звати, а Клава це клавіатура до комп’ютера, я вчора продавала свою красиву, з блискітками, дешево, бо мені вона не треба вже.

Моє непорозуміння втерло сльози і заспокоїлося. Ми подружилися, а ввечері вона прислала мені смс про те, що виявляється він, тобто чоловік їй купив нову клавіатуру.

Ось так я стала Клавою, сама того не розуміючи, але попросила мій номер стерти, а то “Клава дешево” якось дуже дивно звучить.

Related Post

Мені зрадив чоловік, і коли він прийшов до мене то говорив, що тільки побувши з чужою жінкою, зрозумів, наскільки я кращеМені зрадив чоловік, і коли він прийшов до мене то говорив, що тільки побувши з чужою жінкою, зрозумів, наскільки я краще

Пробачити чоловікові зраду – стати щасливою в шлюбі. Кілька років тому у нас була криза в родині. Ми сварилися, нескінченно з’ясовуючи відносини. Кожен вважав, що прав він і інший повинен