fbpx

“Клава дешево” якось дуже дивно звучить

Ранок видався дуже насиченим, я поверталася додому з роботи і була дуже сильно втомлена. До мене підбігла якась дівчина і почала кричати, навіть за волосся мене потягла трішки. В результаті я все ж її заспокоїла, мені 35, я струнка, але маю зріст в 180 сантиметрів, тому привести до тями дівчинку яка намагалася мене стукати своїми маленькими ручками не вартувало майже нічого.

Серед всієї сумбурної розмови все що я запам’ятала так це те, що вона кричала “ви, розлучниця, у нас 2 дітей, як вам не соромно, я знаю що ви зустрічалися вчора ввечері з моїм чоловіком, що вам від нього треба, він простий роботяга, не зможе ваші примхи задовольняти, і від дітей не відмовиться, так і знайте.

Я відчепила від себе цей ненормальний реп’ях і пішла додому. Пройшла буквально 200 метрів, і подумала. Стоп, вчора ввечері я зустрічалася з чоловіком якому продала свою стару клавіатуру, але більше нікого не бачила, може, може це вона щось наплутала.

Я повернулася назад і вирішила знайти цю дівчину, та їх вже ніде не було. Настрою вже не було теж, сон як рукою зняли, я пішла до парку, там міст гарний, люблю на нього дивитися коли мені сумно.

Але бачу якесь скупчення народу, і свого носа вирішила всунути. Стоїть значить моя красуня, та що мені половину волосся видерла на краю мосту і плаче, реве як білуга.

Я так зрозуміла стрибнути хоче. Не те щоб я її там намагалася зупинити, але навіщо мені в кармі така пляма нехороша, я підійшла, гукнула її.

Кажу, краще тоді вже під потяг, щоб напевно. А то тут не високо, скоріше за все ребра переламаєш і будеш овочем лежати, мені потім від тебе горщики носити, сама же казала в тебе діти.

Дівча злізло, я кажу, вчора дійсно бачила вашого чоловіка.Я знаю, ви в нього ще підписані Клава дешево. Вам не соромно, як ви могли до такого опуститися. Я розсміялася, мене Катя звати, а Клава це клавіатура до комп’ютера, я вчора продавала свою красиву, з блискітками, дешево, бо мені вона не треба вже.

Моє непорозуміння втерло сльози і заспокоїлося. Ми подружилися, а ввечері вона прислала мені смс про те, що виявляється він, тобто чоловік їй купив нову клавіатуру.

Ось так я стала Клавою, сама того не розуміючи, але попросила мій номер стерти, а то “Клава дешево” якось дуже дивно звучить.

Related Post

Не можу обрати, що важливіше особисте життя або виховання дитини?Не можу обрати, що важливіше особисте життя або виховання дитини?

Мені 24 роки. Виросла я в повноцінній сім’ї, але тато постійно зраджував мамі, ображав її, тому, коли я була маленька, я зробила висновок, що заміж не вийду. З віком, коли

Як я стала коханкою одруженого чоловіка…Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси. “Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років.