Кого обрати: ревнивого і коханого Петра чи надійного Колю?

У моєму житті майже рік існувала лише одна людина, Петро, і я його дуже любила. Але як тільки він поїхав додому до батьків, став мене дуже ревнувати, з’явилися сварки. Він мені перестав довіряти, але каже, що любить.

Петро і розлучався зі мною кілька разів. Я все пробачала. Нещодавно він знову перстав довіряти, подзвонив мені і спитав, де я перебуваю. Я відповіла, що вдома. Він не повірив і почав нести нісенітницю: «ти, мабуть, уже закохалася в когось, я глибоко сумніваюся, що ти взагалі вдома, з хлопцями гуляєш?». Іноді я кидала слухавку, іноді намагалася довести правду.

Наступного дня він дзвонить зазвичай і каже, що любить. Я його теж люблю, але все намагаюся придушити це почуття, щоб на самоті не було так боляче.

Він самодостатня людина, у нього є своя квартира (яку купили батьки), машина, хороший дорогий телефон, Петро підселив до себе друга і живе з ним, ходить у спортзал, сам симпатичний, але дуже дратівливий.

Буквально дня 3 тому, зі мною відновив спілкування давно знайомий мені хлопець Коля. Він запропонував зустрітися, я погодилася, бо вже не була у стосунках з хлопцем. І виявилось, що я йому дуже подобалася завжди, весь час, що ми знайомі, він просто не хотів заважати моїм стосункам.

Коля дуже розумна людина, проводив лекції 14 років в інституті. Йому скажеш «стіл» і він тобі дасть величезний текст на пояснення, що це і для чого. Спокійний та врівноважений.

Тільки я йому не можу відповісти тими самими почуттями, бо мені дуже важко забути минуле. Але розумію, що Коля набагато вихованіший.

Перед тим, як сюди написати, я намагалася самостійно аналізувати, не поспішати з висновками та придивлятися до обох з боку, читала сумісності за іменами, гороскопи. Але все марно. Правильно все там написано, все до останнього рядка, але річ у тому, що вони обидва тільця та імена Петро і Микола дуже схожі за описом.

Мабуть, це безглуздо, я просто перепробувала всі способи, зрозуміти з ким мені буде краще. А слухати себе, свої почуття – лише помилятися в істинності та об’єктивності. Так кого краще обрати?

You cannot copy content of this page