Кого обрати: ревнивого і коханого Петра чи надійного Колю?

У моєму житті майже рік існувала лише одна людина, Петро, і я його дуже любила. Але як тільки він поїхав додому до батьків, став мене дуже ревнувати, з’явилися сварки. Він мені перестав довіряти, але каже, що любить.

Петро і розлучався зі мною кілька разів. Я все пробачала. Нещодавно він знову перстав довіряти, подзвонив мені і спитав, де я перебуваю. Я відповіла, що вдома. Він не повірив і почав нести нісенітницю: «ти, мабуть, уже закохалася в когось, я глибоко сумніваюся, що ти взагалі вдома, з хлопцями гуляєш?». Іноді я кидала слухавку, іноді намагалася довести правду.

Наступного дня він дзвонить зазвичай і каже, що любить. Я його теж люблю, але все намагаюся придушити це почуття, щоб на самоті не було так боляче.

Він самодостатня людина, у нього є своя квартира (яку купили батьки), машина, хороший дорогий телефон, Петро підселив до себе друга і живе з ним, ходить у спортзал, сам симпатичний, але дуже дратівливий.

Буквально дня 3 тому, зі мною відновив спілкування давно знайомий мені хлопець Коля. Він запропонував зустрітися, я погодилася, бо вже не була у стосунках з хлопцем. І виявилось, що я йому дуже подобалася завжди, весь час, що ми знайомі, він просто не хотів заважати моїм стосункам.

Коля дуже розумна людина, проводив лекції 14 років в інституті. Йому скажеш «стіл» і він тобі дасть величезний текст на пояснення, що це і для чого. Спокійний та врівноважений.

Тільки я йому не можу відповісти тими самими почуттями, бо мені дуже важко забути минуле. Але розумію, що Коля набагато вихованіший.

Перед тим, як сюди написати, я намагалася самостійно аналізувати, не поспішати з висновками та придивлятися до обох з боку, читала сумісності за іменами, гороскопи. Але все марно. Правильно все там написано, все до останнього рядка, але річ у тому, що вони обидва тільця та імена Петро і Микола дуже схожі за описом.

Мабуть, це безглуздо, я просто перепробувала всі способи, зрозуміти з ким мені буде краще. А слухати себе, свої почуття – лише помилятися в істинності та об’єктивності. Так кого краще обрати?

Related Post

Мрію, щоб дружина стала як раніше. Останнім часом навіть не хочеться повертатися додомуМрію, щоб дружина стала як раніше. Останнім часом навіть не хочеться повертатися додому

Я читав багато історій жінок, про дітей від перших шлюбів своїх чоловіків, яких вони не можуть прийняти. Взагалі, прийняти та полюбити чужу дитину майже неможливо. Особливо коли він любить і

Дмитро зраджує дружині і розповів другу, що він думає про зраду дружиниДмитро зраджує дружині і розповів другу, що він думає про зраду дружини

Один мій одружений приятель з густим моджо, частенько промишляє близькості на стороні, на моє запитання, чи допускає він зраду дружини (дівчата теж вельми гарачі), наче виправдовуючись, відповів: «У принципі допускаю.