fbpx

Коханець одружився, але мене не залишив

Познайомилися на роботі. У мене чоловік, дочка, і ніколи цього не приховувала. Він таджик, нежонатий, чисто говорить по-українські. Нас сильно тягнуло один до одного, ми тримали дистанцію … Але не могли один без одного. У мене і без нього були в родині проблеми, доходило до розлучення …

Навіть дитина часто раніше говорила, що не хоче бути з татом, що тато поганий. Коли мій улюблений в черговий раз поїхав (на 3 місяці), я дізналася, що він одружився. Сам написав, але під моїм тиском – я відчувала щось, він відмовчувався.

А згодом сказав, що тепер розуміє, про що я йому говорила, коли розповідала, які неприємні відчуття від дотиків чоловіка. Що він не так все уявляв і не знав, як мені сказати. Що він мене попереджав – у них так заведено.

А що зі мною, це вже не важливо? Напевно, він про це і не задумався. Я на нього не серджуся, дуже люблю. Немає сил піти. Відчуваю, що треба, але не можу. Просила його видалити і заблокувати мене. Він відповів, що ніколи цього не зробить. Він одружився з іншою, вона буде йому народжувати дітей.

Вона його сім’я, не я. Але він ніби як і не збирається залишати мене. Півтора місяці щодень сльози вже самі течуть. Пішло 8 кг за тиждень. Як жити далі? Тільки заради дитинчати тримаюся.

Альбіна, 40 років. Порада від психолога.
Альбіна, звичайно, боляче переживати розставання з коханою людиною. Ви пишете, що вас тягнуло до нього. Що саме приваблювало? Він був уважний, турботливий, добрий? Він подарував вам те, чого вам не вистачало в стосунках з чоловіком?

Його поява в вашому житті булf визначеною. Він самотній у місті, ви самотні у шлюбі. Ви зігріли один одного, підтримали. Дві зголоднілих по теплу людини. Завдяки цим відносинам ви зрозуміли, що саме вам необхідно від чоловіків. Нові відносини можуть дати початок перегляду життя з чоловіком.

Спасибі коханцеві за тепло, але він пішов своєю дорогою, вам доведеться йти своєю. У цих відносинах ви відчули себе бажаною, привабливою. Але було багато причин, за якими ви не могли бути разом: традиції, національна культура, родичі.

Адже є люди, кому ви потрібні і хто хоче бути з вами поруч. Спробуйте попрощатися з улюбленим, подякувавши, але відпускаючи його. Чи не він повинен вас блокувати в мережах, а ви його, щоб почати нове життя, не озираючись. Він своє рішення прийняв (змушували його чи ні – ми не знаємо), прийміть своє. Заради себе, заради дитини, заради майбутнього життя.

Related Post

Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.

Історію мені розповів один чоловік у Празі. Десь в сільській місцевості знайшли завалений листям колодязь. Листя розкопали і побачили, що на дні колодязя лежить купа папірців. Дістали. Виявилося, що це

Настя кричала – “Відпустіть мене, відпустіть, скоро ніч, скоро моя мама прийде співати колискову, відпустіть”Настя кричала – “Відпустіть мене, відпустіть, скоро ніч, скоро моя мама прийде співати колискову, відпустіть”

Було далеко добиратися до університету з цього селища під Києвом, але ціна оренди і спокійний район з лишком окупили ці незручності. Це був маленький будиночок на два господаря з обгородженим

Вічний конфлікт батьків і дітей прийшов і у нашу сім’юВічний конфлікт батьків і дітей прийшов і у нашу сім’ю

Мій брат зовсім не хоче допомагати батькам. Я розумію, що вони люди своєрідні, з характером, але ж і він не янголятко. Ми живемо всі в одному селі. Я через декілька

facebook