Коханець одружився, але мене не залишив

Познайомилися на роботі. У мене чоловік, дочка, і ніколи цього не приховувала. Він таджик, нежонатий, чисто говорить по-українські. Нас сильно тягнуло один до одного, ми тримали дистанцію … Але не могли один без одного. У мене і без нього були в родині проблеми, доходило до розлучення …

Навіть дитина часто раніше говорила, що не хоче бути з татом, що тато поганий. Коли мій улюблений в черговий раз поїхав (на 3 місяці), я дізналася, що він одружився. Сам написав, але під моїм тиском – я відчувала щось, він відмовчувався.

А згодом сказав, що тепер розуміє, про що я йому говорила, коли розповідала, які неприємні відчуття від дотиків чоловіка. Що він не так все уявляв і не знав, як мені сказати. Що він мене попереджав – у них так заведено.

А що зі мною, це вже не важливо? Напевно, він про це і не задумався. Я на нього не серджуся, дуже люблю. Немає сил піти. Відчуваю, що треба, але не можу. Просила його видалити і заблокувати мене. Він відповів, що ніколи цього не зробить. Він одружився з іншою, вона буде йому народжувати дітей.

Вона його сім’я, не я. Але він ніби як і не збирається залишати мене. Півтора місяці щодень сльози вже самі течуть. Пішло 8 кг за тиждень. Як жити далі? Тільки заради дитинчати тримаюся.

Альбіна, 40 років. Порада від психолога.
Альбіна, звичайно, боляче переживати розставання з коханою людиною. Ви пишете, що вас тягнуло до нього. Що саме приваблювало? Він був уважний, турботливий, добрий? Він подарував вам те, чого вам не вистачало в стосунках з чоловіком?

Його поява в вашому житті булf визначеною. Він самотній у місті, ви самотні у шлюбі. Ви зігріли один одного, підтримали. Дві зголоднілих по теплу людини. Завдяки цим відносинам ви зрозуміли, що саме вам необхідно від чоловіків. Нові відносини можуть дати початок перегляду життя з чоловіком.

Спасибі коханцеві за тепло, але він пішов своєю дорогою, вам доведеться йти своєю. У цих відносинах ви відчули себе бажаною, привабливою. Але було багато причин, за якими ви не могли бути разом: традиції, національна культура, родичі.

Адже є люди, кому ви потрібні і хто хоче бути з вами поруч. Спробуйте попрощатися з улюбленим, подякувавши, але відпускаючи його. Чи не він повинен вас блокувати в мережах, а ви його, щоб почати нове життя, не озираючись. Він своє рішення прийняв (змушували його чи ні – ми не знаємо), прийміть своє. Заради себе, заради дитини, заради майбутнього життя.

You cannot copy content of this page