Коханець з минулого зіпсував моє ідеальне сімейне життя

Все почалося тоді, коли моя молодша сестра виходила заміж. Після весілля ми сиділи в компанії, і чоловік сестри запропонував піти за закускою до столу. Відійшовши трохи далі він почав чіплятися до мене і мої жіночі почуття взяли вгору (він був першим моїм чоловіком).

Після цього випадку у нас все закрутилося, і в мене навіть почали з’являтися до нього почуття. Але після того, як він повідомив, що заради мене готовий покинути мою сестру, то я вирішила на цьому поставити крапку.

Уникала його як могла, але згодом дізналася що вагітна. Від хвилювання і думок, як мені бути і що робити, стався викидень. Коханцю нічого про це не сказала. Потім дізналася, що він почав скандалити вдома, виганяти сестру з маленькою донькою надвір. Побачивши, який він насправді, вирішила взагалі нікому нічого не говорити.

Минуло кілька років, і я зустріла хлопця. Після тривалого часу ми вирішили одружитися, але спочатку він запропонував взаємно відкрити всі свої таємниці. Я боялася, що мене не зрозуміють правильно і вирішила приховати історію з чоловіком сестри від нього.

Минув час у нас з’явилися троє прекрасних дітей, я почала відчувати нормальне сімейне життя. Але коли чоловік несподівано дізнався про цю історію, почав розпитувати, наполягав на відвертій розмові. А я замість того, щоб все розповісти, знову його обдурила, клялася, що все не так.

Так пройшли ще три чи чотири роки, чоловік потихеньку почав віддалятися від мене. Тоді я вирішила йому все розповісти (але деякі нюанси згладити). Проте замість того, щоб зрозуміти, коханий сказав, що втратив довіру до мене.

Я дізналася, що моє перше кохання всім розповідав прикрашену історію наших з ним стосунків з усіма подробицями. Ось у такому вигляді і дізнався про цей випадок мій чоловік, але заради дітей сказав, що не покине мене.

Я не можу жити з людиною, яка не виявляє до мене нікого інтересу. Будь ласка, дайте мені пораду, як відновити взаємні стосунки з чоловіком та зробити сім’ю повноцінною.

Related Post

Я наче між двох вогнів: обрати агресивного чоловіка наперекір матері, чи піти від нього і начхати на власні почуття?Я наче між двох вогнів: обрати агресивного чоловіка наперекір матері, чи піти від нього і начхати на власні почуття?

Я зовсім заплуталась. Познайомилася із чоловіком, незабаром стали жити разом. Прожили разом три місяці. Але несподівано я дізналася, що він дуже агресивний. Перший скандал трапився через смс з мого боку

Я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміжЯ розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж

Тільки зараз я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж. З дитинства своїй матері я була взагалі не потрібна. Народжувала вона лише