Коханець з минулого зіпсував моє ідеальне сімейне життя

Все почалося тоді, коли моя молодша сестра виходила заміж. Після весілля ми сиділи в компанії, і чоловік сестри запропонував піти за закускою до столу. Відійшовши трохи далі він почав чіплятися до мене і мої жіночі почуття взяли вгору (він був першим моїм чоловіком).

Після цього випадку у нас все закрутилося, і в мене навіть почали з’являтися до нього почуття. Але після того, як він повідомив, що заради мене готовий покинути мою сестру, то я вирішила на цьому поставити крапку.

Уникала його як могла, але згодом дізналася що вагітна. Від хвилювання і думок, як мені бути і що робити, стався викидень. Коханцю нічого про це не сказала. Потім дізналася, що він почав скандалити вдома, виганяти сестру з маленькою донькою надвір. Побачивши, який він насправді, вирішила взагалі нікому нічого не говорити.

Минуло кілька років, і я зустріла хлопця. Після тривалого часу ми вирішили одружитися, але спочатку він запропонував взаємно відкрити всі свої таємниці. Я боялася, що мене не зрозуміють правильно і вирішила приховати історію з чоловіком сестри від нього.

Минув час у нас з’явилися троє прекрасних дітей, я почала відчувати нормальне сімейне життя. Але коли чоловік несподівано дізнався про цю історію, почав розпитувати, наполягав на відвертій розмові. А я замість того, щоб все розповісти, знову його обдурила, клялася, що все не так.

Так пройшли ще три чи чотири роки, чоловік потихеньку почав віддалятися від мене. Тоді я вирішила йому все розповісти (але деякі нюанси згладити). Проте замість того, щоб зрозуміти, коханий сказав, що втратив довіру до мене.

Я дізналася, що моє перше кохання всім розповідав прикрашену історію наших з ним стосунків з усіма подробицями. Ось у такому вигляді і дізнався про цей випадок мій чоловік, але заради дітей сказав, що не покине мене.

Я не можу жити з людиною, яка не виявляє до мене нікого інтересу. Будь ласка, дайте мені пораду, як відновити взаємні стосунки з чоловіком та зробити сім’ю повноцінною.

Related Post

Моя дружина дуже засмучувалася, що ми ніяк не святкували весілля, я вважаю, що після пишного весілля люди розходятьсяМоя дружина дуже засмучувалася, що ми ніяк не святкували весілля, я вважаю, що після пишного весілля люди розходяться

Велика і пишне весілля – провісник розлучення, саме так сталося у мене. У нас з дружиною не було пишного і гучного весілля, як такого його взагалі не було. Ми зустрічалися трохи

Олександра відкрила таємницю про свого коханця, який на її думку врятував її подружнє життя…Олександра відкрила таємницю про свого коханця, який на її думку врятував її подружнє життя…

Юлія, 34 роки. «Шановні пасажири, пристебніть, будь ласка, ремені. Через 20 хвилин наш літак здійснить посадку в аеропорту Амстердама ». Отже, моя воля залишається жити рівно 20 хвилин. В аеропорту мене