Кохання з першого присідання

Я не вірила в кохання з першого погляду. Не вірила з тієї причини, що зі мною цього ніколи не траплялося. Тільки нещодавно зрозуміла, що по-справжньому нікого і не любила.

Подруга порадила індивідуальні заняття з тренером. Сама вона займається близько півтора років.

Результат на обличчя, втім, і на інші частини тіла теж. Стала підтягнутою, фігурка стала як у дівчаток з обкладинок журналів.

В кінці осені записалася на заняття. Мене немов струмом торохнуло, коли побачила свого тренера.

Мізки відключилися. За його усмішкою було зрозуміло, що він здогадався про все. Перше заняття я його хоч і слухала, але не чула. Немов дурепа, правда. Аж соромно за себе було.

На друге заняття переодяглася в  облягаючий костюм.

Я хоч і не спортивна, але цілком собі симпатична.

Під час другого заняття тренер частіше посміхався, ніж в перший раз. Ще постійно жартував, а я сміялася і не могла робити вправи.

Друге заняття помітила це в плані навантажень, зате після закінчення тренування безпосередньо запитала, чи не хоче він після роботи сходити посидіти в кафе і випити по чашечці чаю / кави / какао.

У житті він виявився навіть краще. Ми просиділи в кафе до самого його закриття. Двічі дозамовляти обліпиховий чай і десерти.

Наступного тижня навела довідки на його рахунок. Виявилося, що він розлучений. Був одружений менше року. Довго не перебував у відносинах, що дивно, так як йому-то найлегше знайомитися з дівчатами.

На другому побаченні він попросив не афішувати в залі, що ми з ним зустрічаємося, так як у них дуже сувора політика на цей рахунок.

На другому побаченні він тренував мене за методикою 18+. У спортзал я перестала ходити.

Вечорами після роботи з хлопцем бігаємо в сквері.

Пішов четвертий місяць спільного життя. Скинула майже 5 кг завдяки індивідуальним тренуванннчм поза стінами залу.

Забавно, що до цього у мене хлопця не було три роки.

Всім дівчатам і хлопцям щастя! Будьте спортивні, позитивні і любіть одне одного 😉️

Моралі у моїй історії немає, просто хвалюся! :)

You cannot copy content of this page