Коханий заявив, що годувати чужих дітей не буде, коли я сказала, що чекаю дитину

Вони з Оксаною познайомилися на вечірці спільних знайомих. Тоді вона здалася йому більш усвідомленою, незвичайною і взагалі унікальною жінкою.

Починаючи з вітання, їхнє спілкування пішло так, ніби вони вже знали одне одного якийсь час. У них розпочався роман.

Минуло півроку, коли Оксана повідомила про очікування малюка. Реакція Олександра не забарилася.

— Бути не може. Ми ж використовували захист. І не треба мені говорити про те, що всяке буває. Таке дуже рідко трапляється. Та й які діти у моєму становищі? Мені кредит ще бозна-скільки виплачувати, а тут діти. Ні, я не потягну. Та я і не стану тягнути чужу дитину.

Оксана намагалася переконати Олександра, що він батько. Але той нічого не хотів чути.

— Я тобі повірю, тільки якщо ти принесеш результати ДНК-тесту, — сказав він, висмикнув волосся з голови і вручив Оксані.

— Ти ж знаєш, що в мене немає таких грошей, — у голосі жінки чути було безпорадність.

— Тим більше, це не мої проблеми, — зло підсумував Олександр. — А тепер вибач, але нам треба розлучитися.

Протягом кількох наступних місяців Олександр отримував повідомлення із засудженнями та дзвінки від родичів Оксани. На нього мало що діяло. Єдине, він посміявся, коли дізнався, що його колишня дівчина стане матір’ю двійнят. Йому лише менше проблем.

Минув ще якийсь час. Оксана написала Олександру приблизну дату та адресу лікарні. Аж раптом йому буде не все одно на своїх дітей. Той вирішив, що не поведеться на таку жалюгідну провокацію. Не його діти. Яка йому різниця?

Йому б про себе нормально подбати, а тут ще ці… Тому, коли йому надійшло смс про перейми, Олександр вирішив вдати, що не помітив повідомлення.

Пройшло 2 місяці. По пошті Олександру прийшли два конверти: результати ДНК-тесту та повістка до суду.

— Ти ж казала, що не робитимеш тест! — обурено процідив у слухавку Олександр.

— Я казала, що не маю на нього грошей. Але мій родич із Італії вирішив зробити подарунок. Тепер ти переконався?

На папері сказано: 99,9%. Виходить, справді, його діти.

— Може, ми таки домовимось? — спитав Олександр. — Ти вибач, що не повірив одразу. Всяке буває.

— Не варто ще падати нижче в моїх очах. Будь мужиком і приходь до суду. Інакше сам розумієш, кредит стане твоєю найменшою проблемою.

Олександр так і вчинив. У суді йому призначили аліменти, які він мав сплачувати зі своєї зарплати. Інакше на нього чекало справжнє покарання. Хоча він і досі не міг зрозуміти, як так сталося, що Оксана залетіла від нього. Мабуть, справді, трапляється всяке.

Related Post

Ірина влаштувалася психологом у шлюбну компанію, вона була заміжньою, але закохалася в клієнтаІрина влаштувалася психологом у шлюбну компанію, вона була заміжньою, але закохалася в клієнта

Ірина, сестра моєї знайомої, влаштувалася на роботу. Роботу вона шукала давно, так, як набридло сидіти вдома. Її більше цікавило спілкування з людьми, ніж заробітна плата, чоловік її забезпечував добре. Дітей

Дружина захотіла, щоб я кинув навчання та пішов заробляти, як усі нормальні чоловікиДружина захотіла, щоб я кинув навчання та пішов заробляти, як усі нормальні чоловіки

Два роки тому зустрів дівчину, одразу закохався, а за пів року вже зіграли весілля. У мене не було в планах так швидко одружитися, але Оля сказала, що якщо ми не