Колеги по роботі підсадили мене на читання сонників і ось якось мені наснилося весільне вбрання

Сновидіння було приємним і радісним, але його тлумачення в різних сонниках повалило мене в шок!

Я вкрай рідко бачу сни. А якщо іноді сниться щось, прокинувшись, відразу викидаю все з голови. Так було до тих пір, поки до нас в фірму не прийшла нова співробітниця. Інна – дівчина приємна в усіх відношеннях, але з однією дивиною. Кожний робочий ранок вона, як всі нормальні люди, починала з традиційного: «Привіт дівчатка!», А потім, не зробивши навіть найменшої паузи, починала з дуже докладного переказу свого нічного сновидіння. А потім неодмінно слід було тлумачення сну.

Я ніколи раніше не цікавлячись цією темою щиро дивувалася не логічністю упорядника сонника, яким користувалася Інна.

Ну чому скажіть на милість, побачити уві сні кажана – до важкої хвороби або до смерті, а звичайну безкрилу мишку на щастя, веселощів і радісним турботам ?!

Спочатку ми поблажливо посміювалися над новенькою (за очі, але щоб не образити), однак її бзік виявився вельми заразним – не минуло й місяця, як всі дівчатка з бухгалтерії стали ставитися до сновидінь більш ніж трепетно ​​і натхненно обговорювати їх в робочий час. Я трималася довше за інших колег, але в підсумку теж підсіла на цей «наркотик».

Це сталося в той день (точніше ніч), коли мені приснилася … весільна сукня. Я вже говорила, що бачу сни рідко і майже ніколи їх не запам’ятовую. А тут раптом запам’ятала. Причому до найдрібніших подробиць, аж до візерунка мережива на корсеті і шелестіння фатіновой спідниці, коли я приміряла плаття перед дзеркалом!

Сон був приємним і радісним, прокинулася я в чудовому настрої. Годинник показував пів на сьому, часу на збори було навалом, тому ще хвилин десять було щоб поніжитися в ліжку, потім, мугикаючи під веселу пісеньку, прийняла душ, поснідала, а потім включила комп’ютер – захотілося подивитися, що ж означає моє чудове сновидіння.

Цією справою я займалася вперше тому набравши в пошуковику «Віщі сни», зайшла на перший-ліпший сайт. Конкретних тлумачень там не було, зате була дуже корисна інформація. Виявляється, сни з четверга на п’ятницю збуваються дуже скоро, а ті, що сняться двадцять третього числа – ОБОВ’ЯЗКОВО! «Здорово! – зраділа я. – Сьогодні як раз п’ятниця, двадцять третє, отже, мій сон – в точку».

Після цього стала один за іншим відкривати сонники. Але те, що я там прочитала, викликало у мене, м’яко кажучи, острах. А чи не м’яко кажучи – шок! Якийсь Міллер передбачав громадські роботи. Батько психоаналізу Фрейд трактував мій сон, як потяг до самозадоволення. У наступному «безіменному» збірнику було написано: «Побачити себе в білому весільному вбранні – погана прикмета, яка передвіщає нездужання і хвороби», а ще один пообіцяв мені гіркі сльози і зраду коханої людини.

Більше читати я не стала і сердито зачинила кришку ноутбука. Настрій впав нижче нульової позначки. Ну і що з цих обіцяних гидот обов’язково збудеться незабаром? Щось одне або все відразу?

На відміну від Інни, розповідати колегам про свій сон я не стала. Коли ж дівчата почали допитуватися, чому я така кисла, посилаючись на погане самопочуття. А ввечері мене біля офісу чекав бойфренд Артем з букетом троянд. Відвіз в ресторан і там раптом зробив пропозицію руки і серця.

Ранок суботи я почала з перегляду весільних каталогів в Інтернеті. Прискіпливо розглядала білосніжні сукні наречених і думала про те, що, виявляється, віщий сон – штука реальна, але часом він збувається абсолютно буквально, без всяких хитромудрих тлумачень …

You cannot copy content of this page