Колезі на роботі дали шмат хліба з запискою. Знаєте, були ось ці “листи щастя”, які треба розмножити, а якщо цього не зробити, то щастя начеб-то не буде

Ви раніше колись зустрічали лист «щастя»? Якщо так, то ви повинні пам’ятати, що потрібно було переписати його кілька разів і відправити певній кількості осіб.

Неприємні насправді листи, в усякому разі вони викликали негатив і роздратування. У тексті було щось типу загрози й посягання на ваше щастя, якщо ви не розмножите даний лист.

Недалекі й просто наївно-боягузливі дівчата, жінки сиділи й ретельно переписували тексти, щоб виконати всі умови. Не те щоб щастя так захотілося, а просто якось раптом їм думалося – хоч би там що вже є – не забрали, вже не до здійснення мрій! Нерозумно, але схема для чогось працювала, до того ж роками!

Після того, як жінка пішла, колега, уважно вивчивши написане, почала радитися зі мною. Чого їй хотілося? Щастя, везіння, багатства. Адже хлібець ще спекти треба, а тут тільки закваска, та і її потрібно тримати у відкритій баночці з тиждень.

Потім ще розділити на чотири частини й тільки з однієї частини спекти хліб для своєї родини, а інші три – віддати добрим людям.

У стані якоїсь ейфорії, (адже на горизонті їй вже виднілося щастя і здійснення всіх бажань) Марія Вікторівна дивилася на мене в надії, що мені – добрій людині, вона і віддасть одну з частин.

Але, судячи з моєї реакції, засумнівалася, що я візьму це. Загалом разом з нею ми почали вивчати «рецепт». Назву закваски говорити не буду, назв може бути безліч, але всі вони пов’язані з церквою, монастирями, святими. Так краще спрацьовує, мабуть, на те і розраховано!

Related Post

Колись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує меніКолись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує мені

Ми з чоловіком почали зустрічатися ще в студентські роки, коли нам було по 20 років. Одружилися, народилася дочка. Жили з батьками, доводилося важко: навчання, маленька дитина. Чоловік почав тікати в

«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…

Січень. Мороз. Вокзал. Вагон. Темрява непрогляднп зимова ніч пронизана крутним снігом, а не місячним світлом. Зовнішній світ наділений рисами хаосу: в ньому панує холод, темрява, завивання і безладний рух вітру.