fbpx

Коли чоловік завів собі “друге життя” наша донька подумала, що він її більше не любить

Коли мій перший чоловік влаштувався на нову роботу, радості нашої не було меж. Він потрапив в хорошу фірму, робота в якій, обіцяла нам хороший грошовий приріст і великі перспективи. Коли він став затримуватися на роботі, я не переживала, тому що списувала це на прагнення до кар’єрного росту.

Як і багато дружин, побувавши на моєму місці, я не про що довгий час не підозрювала. Потім почалися часті дзвінки від його співробітниці, які він пояснював робочим процесом. Але коли по “робочому питанню” вона могла подзвонити серед ночі, у мене закралися сумніви.

Раз вона дозволяє собі таке, значить він дав їй на це привід. Поведінка чоловіка з часом стала все більш дивною. Коли у нас захворіла дочка, ми лежали в лікарні, і потрібно було привезти ліки у нього за роботою не знайшлося часу. Провідувати він теж нас прийшов всього три рази. Діагноз у дитини був важкий, я багато переживала, а чоловік весь час проводив “на роботі”. Ми сварилися, одного разу він накричав на мене у присутності дитини й пішов.

Дочка довго плакала, їй стало гірше зі здоров’ям. Нас знову забрали в лікарню. На ґрунті злості, нескінченних переживань за доньку, підозр за чоловіка, я сама захворіла. Коли потрібні були гроші, з’ясувалося, що їх у чоловіка немає. У низці бід і нещасть ми з дитиною “варилися” самі і тоді я остаточно зрозуміла, що він завів собі “друге” життя.

Та сама співробітниця не просто забрала у нас чоловіка і батька, а ще й завагітніла від нього. Коли я про це дізналася, я була в шоку. Мої родичі теж поставилися до ситуації дуже негативно. Дочка взагалі дуже страждала без тата. Найбільше шкода було саме її. Вона була впевнена, що він її розлюбив.

Боротися було безглуздо, я бачила, що він уже віддалився від нас зовсім. Через пів року, я дізналася, що ця дама зверталася до чаклуна за допомогою, за чарами, які причарували б до неї й повели його із сім’ї.

На той час вона була вже була з дитиною на руках. Коли чоловік прийшов оформляти розлучення, я його не впізнала. Виглядав він замотаним і блиску в його очах від щастя я не помітила. Ще через місяці від його родичів я дізналася, що його вигнали з роботи й він не може ніде влаштуватися, все щось не зростається.

Нам з донькою фінансово взагалі перестав допомагати. Але мені дуже пощастило, тому що до цього моменту я зустріла свого майбутнього другого чоловіка і він дуже підтримував нас. І ось зовсім недавно я дізналася, що друга дитина мого чоловіка має вроджену ваду серця. Я думаю, що це жахливе покарання розлучниці за її підступний план і звернення до чаклунів. Але мені чомусь їх зовсім не шкода.

Related Post

Після народження дитини зіпсувалися відносини з чоловікомПісля народження дитини зіпсувалися відносини з чоловіком

Ми одружені більше п’яти років, дитині один рік. У мене довго не виходило завагітніти. Дитина бажана. Але після народження все змінилося. Замість того, щоб зблизитися з чоловіком, ми віддалилися. Він

Зовсім не розумію, що йому потрібно, це так боляче…Зовсім не розумію, що йому потрібно, це так боляче…

Мені 23, я поки ще емоційно нестабільна, трохи не вистачає досвіду і мізків. Чоловіків я боялася до того моменту, поки не зустріла …. того самого. Але потрібна невелика передісторія, щоб