ЦЕ EASY Життєві історії Коли чоловік завів собі “друге життя” наша донька подумала, що він її більше не любить

Коли чоловік завів собі “друге життя” наша донька подумала, що він її більше не любить

Коли мій перший чоловік влаштувався на нову роботу, радості нашої не було меж. Він потрапив в хорошу фірму, робота в якій, обіцяла нам хороший грошовий приріст і великі перспективи. Коли він став затримуватися на роботі, я не переживала, тому що списувала це на прагнення до кар’єрного росту.

Як і багато дружин, побувавши на моєму місці, я не про що довгий час не підозрювала. Потім почалися часті дзвінки від його співробітниці, які він пояснював робочим процесом. Але коли по “робочому питанню” вона могла подзвонити серед ночі, у мене закралися сумніви.

Раз вона дозволяє собі таке, значить він дав їй на це привід. Поведінка чоловіка з часом стала все більш дивною. Коли у нас захворіла дочка, ми лежали в лікарні, і потрібно було привезти ліки у нього за роботою не знайшлося часу. Провідувати він теж нас прийшов всього три рази. Діагноз у дитини був важкий, я багато переживала, а чоловік весь час проводив “на роботі”. Ми сварилися, одного разу він накричав на мене у присутності дитини й пішов.

Дочка довго плакала, їй стало гірше зі здоров’ям. Нас знову забрали в лікарню. На ґрунті злості, нескінченних переживань за доньку, підозр за чоловіка, я сама захворіла. Коли потрібні були гроші, з’ясувалося, що їх у чоловіка немає. У низці бід і нещасть ми з дитиною “варилися” самі і тоді я остаточно зрозуміла, що він завів собі “друге” життя.

Та сама співробітниця не просто забрала у нас чоловіка і батька, а ще й завагітніла від нього. Коли я про це дізналася, я була в шоку. Мої родичі теж поставилися до ситуації дуже негативно. Дочка взагалі дуже страждала без тата. Найбільше шкода було саме її. Вона була впевнена, що він її розлюбив.

Боротися було безглуздо, я бачила, що він уже віддалився від нас зовсім. Через пів року, я дізналася, що ця дама зверталася до чаклуна за допомогою, за чарами, які причарували б до неї й повели його із сім’ї.

На той час вона була вже була з дитиною на руках. Коли чоловік прийшов оформляти розлучення, я його не впізнала. Виглядав він замотаним і блиску в його очах від щастя я не помітила. Ще через місяці від його родичів я дізналася, що його вигнали з роботи й він не може ніде влаштуватися, все щось не зростається.

Нам з донькою фінансово взагалі перестав допомагати. Але мені дуже пощастило, тому що до цього моменту я зустріла свого майбутнього другого чоловіка і він дуже підтримував нас. І ось зовсім недавно я дізналася, що друга дитина мого чоловіка має вроджену ваду серця. Я думаю, що це жахливе покарання розлучниці за її підступний план і звернення до чаклунів. Але мені чомусь їх зовсім не шкода.

Related Post

Як переконати чоловіка, що то була не зрада, а просто захоплення?Як переконати чоловіка, що то була не зрада, а просто захоплення?

Дуже довго наважувалася написати про свою ситуацію. Прошу не засуджувати, а спробувати зрозуміти. Дуже потрібна допомога чи бодай якась порада, бо самій усе виправити не виходить. З чоловіком ми зустрілися коли мені було 17 років. Він мій перший

Продала сукню, яку свекруха взяла їй напрокат на весілля і навіть не вибачиласяПродала сукню, яку свекруха взяла їй напрокат на весілля і навіть не вибачилася

Весілля було в розпалі. Злегка веселі гості, захеканий тамада і вічно невдовоьені родичі з Сургута показували все своє єство. Наречена сиділа на вулиці на лавці, жених взагалі лишив її на