Коли діти почали питати де татко Аліна і не знала що сказати

Аліна овдовіла коли діткам виповнилося 5 і 8 рочків. Вона відправила чоловіка за покупками, а той так спішив, що не вписався в поворот, зима, слизько, ДТП.

Постраждав тільки він, ще місяць в реанімації лежав, врятувати не вдалося. Тепер от виховує дітей сама. Свекруха іноді приходить з внукам погратися, та й так, не надовго.

Коли діти почали питати де татко Аліна і не знала що сказати. Спочатку сказала що хворіє, а потім і зовсім розгубилася. Старший все розумів, а молодша, донечка, не стала слухати маму, плакала постійно.

Аліні важко було, дуже навіть, адже вони так з Миколою кохали один одного, вона вірила що йому там добре, що він допомагає їм звідти.

Одного разу свекруха прийшла до дітей і почула як внучка питала коли тато вилікується і прийде до них дивитися разом мультики. Аліна знову сказала якусь невнятну відмазку, і тоді свекруху зірвало.

– Та доки ти будеш онуків обманювати, так і скажи що тато не прийде більше, не стало його, немає, не буде більше. Свекруха звалилася сльозами і пішла.

Як матір її можна зрозуміти. Але найближчі кілька днів для Аліни стали дуже важкими, Оля, донечка, почувши це втекла з дому, її шукали всі.

Коли свекруха дізналася про те що сталося, вона звісно ж звинуватила у всьому Аліну. Сказала що та відібрала в неї сина, то тепер і внуків хоче забрати, Аліна не розуміла в чому її провина, вона сама не знала на якому світі живе, адже Олечці всього 5, що завгодно могло статися.

Додому Олю привів якийсь чоловік, сказав що знайшов її на дитячому майданчику, пояснив Оля що тато тепер працює янголом охоронцем і вона не може його побачити, але може відчути.

Аліна була безмежно вдячна Олександра за те що він сказав, він став приходити частіше і діти дуже його полюбили. А з свекрухою вона таки не спілкується, і діти теж. Мама чоловіка заявила, що їй важко бачити дітей, бо вони про сина нагадують і сказала що не хоче з ними спілкуватися.

Related Post

Смішні фрази реальних людей про подружнє життя: топ-20Смішні фрази реальних людей про подружнє життя: топ-20

Марк Твен писав: «Коли я і моя дружина розходимося в думках, ми зазвичай робимо так, як хоче вона. Дружина називає це компромісом ». А що про шлюб думають сучасники? Зібрали

13-річний син попросив віддати йому державні десять тисяч. Мовляв, це його гроші13-річний син попросив віддати йому державні десять тисяч. Мовляв, це його гроші

Мій тринадцятирічний син вже декілька місяців просить мене купити йому електросамокат. Мотивує це тим, що у всіх друзів та однокласників вже є такий, і йому треба теж. Я вважаю, що