Перейти до вмісту

Коли дізналася, що сестра чоловіка придбала квартиру в новобудові, відразу ж подумала про погане

Пишу, щоб поділитися однією дивною історією, яка сталась у моїй родині. Три роки тому я вийшла заміж. Усі навколо говорили, що мені неймовірно пощастило. Адже чоловік у мене багатий. У нього є своя квартира та машина. І я теж спочатку думала, що мені випала неймовірна удача.

Однак не буває так гладко. У мого чоловіка є батьки та молодша сестра. І, варто одразу сказати, вони мене недолюблюють. Вони впевнені, що я вийшла заміж за Костю виключно за розрахунком. Свекруха казала мені це в обличчя. Але ми з чоловіком кохаємо одне одного. І мені здавалося, що, незважаючи ні на що, нам вдасться побудувати міцну родину.

Хоча останнім часом я вже не так у цьому впевнена. Я казала, що чоловік має молодшу сестру. Їй 25 років, але вона поки незаміжня. Батьки постійно повторюють, що їй потрібний добрий чоловік, який зможе про неї подбати. Сама вона ніде не працює і чекає на свого принца. А поки його немає, то забезпечувати її має старший брат. Як вам такий розклад?

Вероніка дівчина з характером. Батьки виховували її з думкою про те, що їй усі винні і що вона найкраща. Також вони вселяли Кості думку про те, що він повинен утримувати молодшу сестру і потурати її забаганкам. Він так і чинив. Весь час купував їй дорогі подарунки і виконував усі забаганки.

Якось він подарував мені дорогий телефон. Так Вероніка влаштувала скандал, бо їй не подарував. І що ви думаєте? Наступного дня він купив їй такий самий. З того моменту він все купує одразу у двох примірниках. Навіть речі у нас із нею однакові. Це дуже дратувало, але я мовчала. Адже вона його рідна сестра.

Нещодавно ми мали батьків чоловіка в гостях. Вероніка також прийшла. Ми розмовляли і вона ніби ненароком продемонструвала ключі від нової квартири. Розповіла, що вона тепер має своє житло в новобудові.

Весь вечір хвалилася, який там добрий район. Я відразу запідозрила недобре. Звідки має квартиру, якщо вона ніде не працює?

Коли ми їхали додому, я просто спитала у чоловіка, чи він купив сестрі квартиру. І він одразу зізнався, що то був його подарунок. Я дорікнула йому, що це надто щедрий подарунок. Він у відповідь сказав:

“Якщо я забезпечую тебе, то чому не можу допомогти рідній сестрі?”

Після цих слів стало так неприємно. Не знаю, що й думати. Мабуть, я не маю права висловлювати своє невдоволення, раз у нього грошей більше. І як мені тепер бути?