Коли дізналася, що вони розлучаються, це стало для мене великою несподіванкою

У мене є подруга дитинства, дружимо досі, до того ж вона ще й хрещена моєї дитини. Заміж я вийшла раніше за неї на два роки, відтоді минуло вже понад двадцять років. Дружимо сім’ями, постійно збираємось на свята, тому все їхнє життя у мене на очах.

Коли дізналася, що вони розлучаються, це стало для мене великою несподіванкою. Я злякалася, і стала аналізувати, як таке могло статися. Порівняла наші з чоловіком стосунки і їх, при тому, що я виходила заміж за хлопця, що сподобався, без такої божевільної пристрасті, як у них.

Подруга свого чоловіка контролювала, він звітував за кожен крок, якщо затримувався хоч на пів години, одразу дзвонила: «Ти де? Коли будеш, із ким зараз»? Добре якщо б він давав привід для ревнощів або був помічений у чомусь, але він порядний, все для сім’ї, дітей.

Якось він заїхав до нас, заздалегідь попередив її, що буде у нас, так кума за вечір зателефонувала йому разів п’ять, крім того, ще подзвонила мені, і уточнила, чи у нас її чоловік. Навіть мене це здивувало, у мене такої дурної звички немає. Я ніколи не перевіряла кишені чоловіка, навіть перед пранням, привчила всіх домашніх кидати речі у прання, лише перевіривши кишені, щоб я не витрачала на це час. Телефон його ніколи не чіпала, просто навіть не думала про це.

На роботу я дзвоню чоловіку лише у разі нагальної потреби, у них це не вітається начальством, може заважати роботі. Якщо чоловік затримувався довше, ніж години на дві-три, тоді дзвоню, щоб дізнатися чи все гаразд. І то тільки після випадку, коли він упав і зламав руку дорогою додому і його забрала швидка в травмпункт.

І що в результаті вона досягла своїм контролем? Йому це набридло і як тільки діти подорослішали, старша дочка вже вийшла заміж, пішов із сім’ї після чергового сандалу, попри те, що раніше він її дуже любив, але вона не цінувала це.

Related Post

Що підказує священик тим, хто вискакує заміж без любовіЩо підказує священик тим, хто вискакує заміж без любові

Майже в кожній ситуації може допомогти психолог. Але іноді без духовного наставника абсолютно не обійтися. Питання, яке до нас надійшло, краще адресувати священнослужителю. Жінка, яка написала цей лист, віруюча. І

Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриваєБагатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті,