Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Нещодавно відсвяткувала 18-річчя. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, говорила, що від хлопця.

Детально про хлопця не розпитували, та й хіба з підлітків якусь інформацію взагалі можна витягнути?

У підсумку через кілька місяців після свята сказала, що збирається заміж. Ми, звісно, пишаємося нашою принцесою і бажаємо їй тільки кращого. Хочемо, щоб вона була щаслива. У підсумку привела знайомитися того самого “хлопчика”. Ним виявився наш ровесник – 38-річний чоловік.

З чоловіком, звичайно, не в захваті. Очевидно, що вони почали зустрічатися ще до того, як доньці виповнилося 18 років. Що в голові у дорослого мужика, якщо він з ще неповнолітньою дівчиною почав відносини?

Відмовляти дочку від заміжжя – погана ідея, адже вона може стати в позу і зробити на зло, зіпсувавши собі життя. Ми, звичайно, допускаємо, що зі своїм обранцем вона може бути щаслива. Але порахувавши, що через 20 років її чоловікові буде 58, а їй – 38, стає трохи страшно. Народить дітей, а вона хоче відразу кілька дітлахів, хто буде піднімати їх, якщо чоловік на той час стане пенсіонером?

Чоловік дуже злий. Я намагалася по-материнськи умовити дочку почекати, перевірити відносини, не поспішати. І з нареченим конфліктували, але він наполягає, що у нього почуття до нашої дочки.

Вже і заяву за розбещення подати думали, але це – скандал, плюс дочка може зненавидіти. Допоможіть, будь ласка, порадою, як віднадити мужика і перешкодити дочці зробити помилку?

Related Post

Пішов на побачення з двометровою дівчиною з жалюПішов на побачення з двометровою дівчиною з жалю

Коли я вчився в десятому класі, у нас з’явилася новенька. Раніше в нашій школі не навчалася. Новенька  була двометрового зросту. Провчилися вже півроку. І якщо ми продовжували спілкуватися своїми маленькими

Що підказує священик тим, хто вискакує заміж без любовіЩо підказує священик тим, хто вискакує заміж без любові

Майже в кожній ситуації може допомогти психолог. Але іноді без духовного наставника абсолютно не обійтися. Питання, яке до нас надійшло, краще адресувати священнослужителю. Жінка, яка написала цей лист, віруюча. І

Водій знав, що загине в аварії, але все одно хотів щоб я поїхав з нимВодій знав, що загине в аварії, але все одно хотів щоб я поїхав з ним

Пізньої осені стався зі мною один випадок, який не дає мені тепер спокійно спати по ночах. Справа була глибоким вечером, довелося затриматися на роботі. Я зробив всі свої справи і

facebook