Коли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадила

Зустрічаюся з хлопцем близько 3-х місяців. За цей час він дарував мені подарунки тільки у відповідь на мої: коли я подарувала йому парфуми без приводу, на наступний день він мені теж купив.

Не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадила: у мене зараз в квартирі йде ремонт, сусідам винна близько 18 тис грн. Плюс витрачаю щомісяця велику суму на дорогі препарати (знайшли одну болячку, розповідати не буду).

Хлопець все це знає, але не пропонує допомогу. Коли ми ходимо в кафе і ресторани, завжди платить він. І я не розумію, чому заплатити 2-4 тисяч за похід на вечерю він може, а “порадувати” мені без приводу – ні?

Мама теж вважає, що з ним не забалуєш. Не жадібний і не марнотрат, але я звикла до іншого ставлення. Та й подругам чоловіки постійно дають гроші на дрібні витрати, а мій кавалер не “свербить”.

Він не олігарх, та й я з дуже багатими чоловіками ніколи не зустрічалася, але були у мене стосунки з хлопцями, які отримували менше, а все-таки давали і по 2 тисяч без приводу.

Прикро. Я в замішанні. Уже думала про розставання. І справа ж не конкретно в грошах, а в бажанні допомогти або порадувати. Адже якщо зараз він не готовий заради мене навіть на якісь дрібні сюрпризи, то чекати їх в майбутньому взагалі не варто.

Або після того, як відносини будуть перевірені часом, все зміниться?

Related Post

Як я зустрічався із заміжньоюЯк я зустрічався із заміжньою

Ось зарікався я колись не зв’язуватися з заміжніми. Намагався дотримуватися тієї думки, що чоловіча солідарність понад плотських потягів. До пори до часу дотримувався цього принципу неухильно, але, як відомо, і

У мене відносини з дівчиною, яка є справжнім брехломУ мене відносини з дівчиною, яка є справжнім брехлом

Я майже рік живу в незареєстрованому шлюбі з дівчиною, яка є патологічною брехункою. Вона думає, що її брехня ідеальна і розкрити її практично неможливо, але насправді вона погано бреше. Я

Я вважаю, що домашні квочки губляться на тлі енергійних і люблячих життя дівчатЯ вважаю, що домашні квочки губляться на тлі енергійних і люблячих життя дівчат

Можете мене засуджувати, але всі викручуються в цьому житті, як вміють. Так вийшло, що я зустрічаюся з одруженими чоловіками. Я не шукаю їх навмисно, просто так виходить. Ні, я не

facebook