Коли мама зателефонувала і сказала, що в неї за місяць операція, а зараз вона до неї готується, у мене серце в п’яти пішло. У голові одночасно купа поганих думок, оскільки операція – це дуже серйозно

Коли мама зателефонувала і сказала, що в неї за місяць операція, а зараз вона до неї готується, у мене серце в п’яти пішло. У голові одночасно купа поганих думок, оскільки операція – це дуже серйозно.

Я почала розпитувати маму, що трапилося, яка операція, як вона почувається. Була вже готова зірватися на вокзал, щоб до неї їхати.

А мама таким розслабленим тоном повідомляє, що зважилася на підтяжку шкіри, а заразом збільшення грудей та ліпосакцію. Я спочатку видихнула – мама нічим не хворіє.

Але вже за тридцять секунд на думку спало питання – а на які гроші мама збирається це робити? Я щось не пам’ятаю, щоб у державних клініках робили такі операції.
Я озвучила мамі питання, вона зам’ялася, але потім відповіла, що взяла кредит. У мене не знайшлося слів, але мама, мабуть, зрозуміла, які думки у мене в голові, вирішила, що найкращий захист – це напад, і пішла в атаку.

– Що не так? Це моє тіло, це мої гроші, маю право! Я досить доросла жінка, щоб самій ухвалювати такі рішення!

Моїх сил вистачило, щоб спитати, скільки грошей вона взяла в кредит. Мама спочатку казала, що це не моя справа, вона сама розбереться, але зрозумівши, що я від неї не відчеплюсь, гаркнула, що майже десять тисяч доларів.

Я навіть не одразу осмислила цю суму. І це в кредит, тобто віддасть вона майже у два рази більше. Стало дуже цікаво, як вона збирається віддавати ці гроші.

Мама живе небагато. Вона працює, до пенсії ще далеко, мамі навіть п’ятдесяти нема. Але її робота не приносить такого доходу, щоб ця сума була незначною.

Ми два роки тому ледве вмовили маму зробити ремонт у квартирі, бо там вже шпалери смугами відвалювалися. А мама плакалася, що ремонт – це дорого, вона не має таких грошей. Нам довелося їхати до неї у відпустку, витрачати свої гроші, щоб упорядкувати мамину квартиру. Мама тоді шокована була, коли побачила ціни на будматеріали.

А тепер спокійно взяла в кредит таку суму заради непотрібних їй операцій. Підтяжка, збільшення грудей та ліпосакція, просто з розуму зійти можна!

Те, що мама активно хоче одружитися, я знала, але не думала, що їй настільки мозок видуло, щоб вона на таке пішла. У неї в роті купа зубів потребує нормального лікування та протезування, але це їй дорого, на це їй грошей шкода. Проте не шкода ні грошей, ні здоров’я, щоби лягти під ніж. І не страшно їй. Наразі стільки випадків, коли такі операції закінчуються жахливо, а мама все одно туди лізе.

– Тобі мене не зрозуміти, поки ти молода. Ось будеш у моїх роках, тоді й дізнаєшся, як хочеться молодості та краси, – заявила мені мама.

А здоров’я їй не хочеться. Нормальне ліжко теж не потрібне. Зате груди більше – це найнагальніше питання, зрозуміло. Може, звичайно, мама розраховує підчепити якогось мільйонера, який з легкістю закриє її кредит, але щось мене мучать сумніви.

До того ж мене хвилює питання, хто платитиме кредит, доки мама буде у “відпустці” чи на лікарняному, не знаю, як це буде оформлено.

Кредит узятий, платежі по ньому будуть йти, а мати невідомо, коли на роботу вийде. Звідки вона матиме гроші? Мене це питання дуже цікавить.

Мама заявила, що розбереться сама. Але мене така відповідь не влаштувала. Я хочу розуміти схему, на яку вона розраховує, бо маю підозри, що мама потім дзвонитиме мені та плакатиме, що їй не вистачає грошей на кредит, а ми з чоловіком не в тій ситуації, щоб займатися благодійністю.

Але мама на мене образилася. Заявила, що я можу не хвилюватися, мене вона не потурбує, а потім перестала брати слухавку.

Ось і як я маю вірити словам такої інфантильної людини, що в неї все під контролем? Сподіваюся, що вона знає, що робить, але дуже сумніваюся в цьому.

You cannot copy content of this page