Коли мати чоловіка приходить у гості, вона голосно вимагає прибрати «мою дитину» від неї подалі

Мій перший чоловік не хотів розлучатися, але жити разом із ним я більше не могла. Коли я зібрала речі та забрала дитину, Валера мені сказав, що я ніколи не буду щасливою, бо я з дитиною нікому не потрібна.

Чесно кажучи, я й не мала жодних ілюзій. Рік я прожила з мамою, а згодом зустріла Андрія. Ми спілкувалися, ходили побачення. Він виявився дуже приємним і дбайливим чоловіком, тож я йому просто довірилася і розповіла про сина.

Андрій сприйняв новину як справжній чоловік. Він пообіцяв, що ставитиметься до сина як до рідного. Ми невдовзі побралися і переїхали до Андрія.

Зі свекрухою я познайомилася напередодні весілля, вона спочатку приховувала своє невдоволення. Але після весілля все стало лише гірше. Коли Ніна Іванівна приходить до нас у гості, вона постійно кричить на Лева і каже мені: “Прибери свою дитину з моєї кімнати”.

Іноді Ніна Іванівна залишається у нас із ночівлею, буває, що їй стає погано, і Андрій просить її залишитися, щоб підстрахувати. Зараз вона прямо висловлює своє невдоволення з приводу мого сина і дозволяє собі надто багато.

Я ніколи не хотіла вступати з нею у конфлікт, але я знаю, що вона думає. Ніна Іванівна ніколи не бажала синові зіпсовану наречену з причепом. Вона – жінка консервативних поглядів. Сама вийшла заміж нецілована і досі вважає, що всі так мають робити.

Також вона думає, що я маю народити Андрію рідного сина, інакше я не маю жодних прав у їхній родині. Тепер Ніна Іванівна взагалі приходить і заявляє, що не хоче бачити нерідного онука в нас удома, поки вона в гостях. Це вже за всі грані пристойного виходить. І що я повинна робити?

Раніше Андрій не дозволяв своїй мамі так розмовляти зі мною, а тепер він їй нічого не говорить. Терпіти таке ставлення я теж не буду. Але я дуже люблю свого чоловіка і не хочу з ним розлучатися через поведінку його матері.

Related Post

Чи варто економити на взутті, я думаю що ні, а у моєї знайомої з цього приводу сварка в домі булаЧи варто економити на взутті, я думаю що ні, а у моєї знайомої з цього приводу сварка в домі була

Приходить вчора до мене в магазин одна знайома. Хоче вибрати для свекрухи подарунок, надивилася одні непогані ботильони на підборах. Я запитую, а скільки ж то свекрусі років, що вона на

Вона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командуватиВона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командувати

Одна панянка працювала начальником відділу. Про її характері писав ще російський класик: «Він в три шеренги вас побудує, а пікни — так миттю заспокоїть». Тобто жарти з цією дамою були