Перейти до вмісту

Коли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада. Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу, але так як мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йому

  • від

Я була вільною і мені хотілося серйозних відносин, які не складалися взагалі. Була розлученою й у мене була дочка 5 років, колишній чоловік аліменти не платив я була в повному розпачі, нескінченне почуття покинутої гнобили мене.

Сидячи на сайті знайомств я не могла зустріти чоловіка і повністю зневірилася, коли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада.

Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу,  бо мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йому.

У нас зав’язався бурхливий роман, я знову відчула себе щасливою. Але через кілька місяців він перестав відповідати на дзвінки та повідомлення, коли я його запитала в чому справа, він відповів: що помирився зі своєю дружиною.

Він стверджував, що не хотів з нею миритися і його змусили. Він говорив, що хоче зі мною зустрітися і поговорити. Я була в істериці, заблокувала його контакт і видалила його номер телефону.

Для мене це був сильний шок і повне розчарування. Я любила його, і стискаючи зуби від горя і сліз плакала кілька днів.

Минуло 6 років я вийшла заміж за іншого чоловіка, народила дитину і тепер я по-справжньому щаслива. Але якось біля мого будинку він стояв і впізнав мене, назвав мене на ім’я, я подивилася на нього і чесно сказати я не хотіла його бачити.

Пройшла ні сказавши, ні слова. Мене глушила сильна образа яку я відчуваю і досі, обман і тулилося до його дружині як він міг, так з нею вчинити?

У мене зараз прекрасна сім’я, діти, чоловік і улюблена робота. Але вийшло так що його дитина потрапила до мене в клас, я вчитель. Мені страшенно соромно, за те що я зробила 6 років тому.

Як мені дивитися в очі його дружині? Я люблю свою роботу, як жити далі що робити? Раптом хтось про це дізнається? Не хочу втратити свою роботу і цього чоловіка не хочу бачити у своєму житті ніколи! Але мені доводиться з ним стикатися так – як я увазі цей клас як класного керівника, проводжу батьківські збори.

Порадьте, як бути мені в цій ситуації?