Коли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада. Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу, але так як мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йому

Я була вільною і мені хотілося серйозних відносин, які не складалися взагалі. Була розлученою й у мене була дочка 5 років, колишній чоловік аліменти не платив я була в повному розпачі, нескінченне почуття покинутої гнобили мене.

Сидячи на сайті знайомств я не могла зустріти чоловіка і повністю зневірилася, коли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада.

Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу,  бо мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йому.

У нас зав’язався бурхливий роман, я знову відчула себе щасливою. Але через кілька місяців він перестав відповідати на дзвінки та повідомлення, коли я його запитала в чому справа, він відповів: що помирився зі своєю дружиною.

Він стверджував, що не хотів з нею миритися і його змусили. Він говорив, що хоче зі мною зустрітися і поговорити. Я була в істериці, заблокувала його контакт і видалила його номер телефону.

Для мене це був сильний шок і повне розчарування. Я любила його, і стискаючи зуби від горя і сліз плакала кілька днів.

Минуло 6 років я вийшла заміж за іншого чоловіка, народила дитину і тепер я по-справжньому щаслива. Але якось біля мого будинку він стояв і впізнав мене, назвав мене на ім’я, я подивилася на нього і чесно сказати я не хотіла його бачити.

Пройшла ні сказавши, ні слова. Мене глушила сильна образа яку я відчуваю і досі, обман і тулилося до його дружині як він міг, так з нею вчинити?

У мене зараз прекрасна сім’я, діти, чоловік і улюблена робота. Але вийшло так що його дитина потрапила до мене в клас, я вчитель. Мені страшенно соромно, за те що я зробила 6 років тому.

Як мені дивитися в очі його дружині? Я люблю свою роботу, як жити далі що робити? Раптом хтось про це дізнається? Не хочу втратити свою роботу і цього чоловіка не хочу бачити у своєму житті ніколи! Але мені доводиться з ним стикатися так – як я увазі цей клас як класного керівника, проводжу батьківські збори.

Порадьте, як бути мені в цій ситуації?

Related Post

Вкрали взуття в поїзді Укрзалізниці, і що тепер робити?Вкрали взуття в поїзді Укрзалізниці, і що тепер робити?

Їхала в відпустку до бабці. Як сказати у відпустку, скоріше на каторгу. Кожне літо когось туди відправляли на допомогу бабусі. Її я безмежно любила, але все її господарство, городи, свиней

Свекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробіткиСвекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробітки

Мій чоловік уже 2 роки марить заробітками. Не те щоб у нас не вистачало на щось, але він хоче примножити статки, придбати гарний автомобіль і взагалі трішки підзбирати грошенят. У