Коли мій “наречений” дізнався, що я вагітна, запропонував не народжувати. Я сказала що робити цього не збираюся, він пропав на тиждень, а потім з’явився і запропонував одружитися. Без весілля, без загсу, просто цивільний шлюб. Я погодилася, бо думала що зганьблю свою сім’ю якщо принесу в подолі, адже я така завжди правильна була

Мені 30  років, чоловікові 34, синові 8 місяців. З чоловіком зустрічалася три місяці і я завагітніла, повідомила йому, спочатку він приїхав з тортом і квітами потім через кілька днів запропонував не квапитися з дитиною, сказав поки рано для дитини якщо позбудишься все одно я буду з тобою.

Я сказала що робити цього не збираюся, він пропав на тиждень, а потім з’явився і запропонував одружитися. Без весілля, без загсу, просто цивільний шлюб. Я погодилася бо думала що зганьблю свою сім’ю якщо принесу в подолі, адже я така завжди правильна була.

Тут швиденько познайомили батьків затіяли ремонт в його будинку, все вибирала його сестра або мати аж до тюлів і люстр. Моєї думки ніхто не запитав, я проковтнула образу, а в день новосілля після всіх гостей він накричав на мене. Мовляв, що я не допомагаю його сестрі накривати стіл його батькам, через місяць він нагримав на мене, за те, що я перебила його сестру.

В цей час у мене був 4 місяць вагітності, він нервів пішла кров з носа, я була в шоці адже я любила його до втрати пульсу, а він ….

Я знову пробачила бо завжди думала про дитину куди я з нею піду. Всю вагітність я працювала без вихідних у мене були незначні борги, він відмовився допомогти мені виплатити і мені довелося працювати до 8 місяців вагітності, за весь цей час він дорікав мені, що мої родичі нікчемні люди і я така ж.

Часом вибачався зізнавався в любові, я пробачала. В день виписки з пологового будинку він знову закотив скандал. За ці 8 місяців після пологів я стільки плакала,все приховую від рідних не хочу ганьбитися, перетворилася в опудало від недосипу і втоми.

А сьогодні він зізнався, що хоче як раніше сісти в машину підчепити дівок і кататися. А я сиджу чекаю його кожен день з роботи, готую, прибираю, щоб йому було комфортно.

А він користується мною тільки і відмовляє в близькості, або отримує задоволення тільки він. А я встигла чи ні це мої проблеми.

Я так втомилася від всього, хочу додому, до рідного дому. Я розгублена, я не думала, що я буду любити людину і не відчувати взаємності.

Related Post

Я втомилася жити в злиднях і на всьому економити, але під час карантину, навіть зраділа, що у нас хоча б боргів немаєЯ втомилася жити в злиднях і на всьому економити, але під час карантину, навіть зраділа, що у нас хоча б боргів немає

Я живу та працюю в невеликому містечку. Достаток в основної частини населення середній, але кожен хоче пустити пилюку в очі своїм знайомим, щоб здаватися багатшим. Ми із чоловіком живемо на

Психолог каже, якщо зараз я не щаслива, то і дитина цьому не допоможе. Але я не можу почати радіти життюПсихолог каже, якщо зараз я не щаслива, то і дитина цьому не допоможе. Але я не можу почати радіти життю

Мені дуже гірко, почуваюся невдахою і не хочу так більше. З самого початку мені здавалося, що в цьому житті я зайва людина. У мене не було друзів, батьки теж не