Перейти до вмісту

Коли моя подруга Валерія була на 6 місяці вагітності, мама її хлопця Ільдара знайшла йому іншу дівчину і одружила. Я на весілля не пішла, вважала це неправильно. Причому вони його дружині нічого не сказали все приховали. Можливо вона і досі не знає правду

  • від

Почалося це на день народження моєї дочки. Коли їй виповнився 1 рік зібралися всі близькі друзі і родичі.

Ми з чоловіком були одружені рівно 2 роки були щасливі і всі просто обожнювали мою дочку.

Був на святі чоловіка племінник Ільдар, подруга мами тітка Віра і її дочка Валерія. Ми з Валерією і з усіма дітьми т.Вери виросли разом, бо вона близька подруга мами.

Валерія молодша за мене на 9 років тому знаю її з пелюшок. У них з Ільдаром зав’язався роман. Але всі були проти, моя родичка Ільдара мама і всі її інші подруги вважали Валерію дурепою бо вона перехворіла в дитинстві менінінгітом.

Ільдар з Валерією після свята стали таємно зустрічатися, її не запрошували в гості, всі приховували їх відносини, але я це знала, бо спілкувалася з Валерією.

Ми навіть з чоловіком сварилися через це. А він її вважав тільки розвагою для племінника.

Я не розуміла це ж для розваг не вибирають близьких друзів і родичів, годі ж дівчат на стороне. Але всі його родичі були проти.

Через 2 роки вона завагітніла. Вони всі категорично наполягали на тому, щоб вагітність перервати, але вона вирішила твердо народжувати.

Коли вона була на 6 місяці вагітності, його мама знайшла йому іншу дівчину і одружила. Я туди не пішла, вважала це неправильно. Причому вони його дружині нічого не сказали все приховали. Можливо вона і досі не знає правду.

Валерія народила хлопчика, але грошей їй не вистачає на утримання дитини. Ільдар від неї ховається, поміняв телефон.

Тепер вона мені дзвонила і питала номер. Я з Ільдаром взагалі не спілкуюся після цього і номер не знаю. Як Ви думаєте як бути?