fbpx

Коли ми почали зустрічатись, я відчувала, що мій хлопець ще прив’язаний до своєї колишньої

Я вчетверте почала зустрічатися з молодим чоловіком, одним і тим же, але я думаю, це точно востаннє. Коли ми почали зустрічатись, я відчувала, що мій хлопець ще прив’язаний до своєї колишньої (вони зустрічалися рік і 2 місяці). Його дратувало, коли вона з кимось гуляла і таке, природно, мене це теж дратувало, тому що я зрозуміла, що в нього закохалася.

Через деякий час він розповів мені сам про те, що зрадив, і сказав: вирішувати тобі – вибачиш ти мене чи ні. Казав, що просто не втримався. Я його пробачила, потім ми десь місяць чи навіть більше зустрічалися, намагаючись про це не згадувати, у нас все було добре. Він казав, що я вже тебе покохав і ти сама мені потрібна, хоча весь цей час і мені та йому писала його колишня. Йому – як вона дуже його любить, а мені – що я йому не потрібна.

Потім минає ще 3 місяці, і я дізнаюся, що він мені ще раз змінив із нею ж. У мене всередині просто опустилося все, адже мені його колишня написала, що у нас з ним все було, але я їй не повірила, а повірила йому. Потім від людини, яка заслуговує на довіру, вже через 3 місяці дізналася, що це дійсно було. Запитала про це у нього, він усе підтвердив.

Я влаштувала страшну істерику. Говорила, яка вона тварюка і який він козел, що знову зрадив мене. Мені було так погано, що я навіть не помічала, скільки я йому наговорила, і я зрозуміла, наскільки я стала слабкою.

Потім я сиділа, дивилася в одну точку, а він клявся, що такого більше не буде, що це було давно, що вона спокусила його і він не втримався. Говорив, що тільки мене любить. Я, напевно, повна дурепа, але я знову ж таки сказала, що прощаю його, але в душі не пробачила.

Я не знаю що робити. Відвідують думки, що треба кинути його, але я розумію, що без нього не можу. Сказала йому, що якщо ще раз це повториться, я точно не пробачу його і ми точно розлучимося. Я думаю, що такого не буде, але в мене є всі підстави його підозрювати, хоча він присягався, що більше не брехатиме. Порадьте, будь ласка, як бути?

 

Related Post

Повернути б в той час, коли ми були незнайомі …Повернути б в той час, коли ми були незнайомі …

Розповім свою історію, яка дасть Вам зрозуміти, що випадковості не випадкові. Було це в 2012 році. Була осінь, а мені на той момент було 20 років. Працював я в звичайній

На місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дахНа місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дах

У всіх нас є улюблені бабусі і дідусі, які люблять розповідати історії зі свого минулого. Історії, як правило, різні. Хтось розповідає про війну, хтось про предків і кохання, а моя