fbpx

Коли невинний флірт закінчуєтьсцілком конкретною зрадою. Тут є кілька історій про жіночі зради, де в коментарях інші жінки намагаються знайти цьому виправдання. Але хочу сказати чоловікам: не вірте жінкам, якщо будуть виправдовувати свою зраду відсутністю з вашого боку уваги. Не вірте

З чоловіком ми знайомі з першого класу, 4 роки як одружилися, доньці два з половиною роки.

Після закінчення школи просто дружили, нічого більше, але через роки зрозуміли, що ідеально підходимо одне для одного.

Потім якось швидко все закрутилося: сватання, весілля, побут, вагітність, дочка, робота.

Почалися проблеми з грошима, витрати зростали, а ось доходи за ними не встигали. До того ж у мого чоловіка характер не з легких. Натерпілася я від нього.

Настав такий момент в житті, що думаю, що не відволікаючись від побуту – дах поїде. Почала переписку з колишнім кавалером, так, для романтики і флірту, щоб відволіктися і просто відчути себе жінкою.

Чоловік почав помічати, що я з телефоном весь час, почав ревнувати, розпитувати і в підсумку контролювати мало не кожен мій крок. Я і так по кожному чиху звітую, а тут взагалі життя не стало.

У підсумку я закінчила листуватися зі своїм залицяльником, внесла його в чорні списки і на цьому заспокоїлася.

Майже відразу після цього несподівано для мене з’являється старий друг нашої сім’ї. З жахом для себе я відчула, що в мене до цієї людини з’явивмя якийсь сильний потяг.

Навіть сидіти поруч з ним для мене було нестерпно. У нас зав’язалося миле листування в соцмережі, хоча я відразу попередила, для мене це флірт, не більше, ніякого «ліжка» не буде. Я була впевнена, що мій чоловік, не дивлячись на деякі свої недоліки, не заслужив такого ставлення.

Якось цей друг сім’ї заїхав до нас додому, коли я була одна. Запропонував посидіти трохи, я погодилася. І якось непомітно для мене слово за слово – все і сталося. Тривало не більше хвилини, але яка різниця, якщо це все одно зрада, яку я не планувала і якої не хотіла.

Спілкування, звісно, все тут же все припинила, але що вже тепер. Зараз місця собі не знаходжу, шкодую дуже. Не жилося спокійно, ось треба було цим безглуздим листуванням займатися.

Живу тепер з цим каменем на душі. Чоловік не заслужив такого, хоча чимало поганих речей зробив, але це все не порівняти з тим, що я накоїла.

Тепер всіх чоловіків обходжу стороною, більше ніколи не зроблю нічого подібного.
Тут є кілька історій про жіночі зради, де в коментарях інші жінки намагаються знайти цьому виправдання. Але хочу сказати чоловікам: не вірте жінкам, якщо будуть виправдовувати свою зраду відсутністю з вашого боку уваги. Не вірте. Просто деяким з нас живеться дуже добре і є час забивати собі голову всякими типу романтичними дурницями.

Напевно, якби у мене було менше часу і були хоч якісь справи, крім побуту, я б ніколи не почала робити нічого такого. Чоловіка я люблю, сім’єю і щастям дочки жертвувати не збираюся, але тут ось як біс поплутав.

Related Post