Коли Оля гуляла з чоловіком то роздивлялася принади інших дівчат, щоб довести, що вона не ревнива

Я була коханкою одруженого чоловіка 5 років. “Палала” від кохання і пристрасті. Мене не зупинило навіть народження в їхній родині дочки.

Коли дочці було 2 роки, мій чоловік пішов зі своєї сім’ї і одружився на мені. Ми прожили в щасливому шлюбі 9 років. Дійсно все було добре, відносини мирні, добрі.

Але, коли спав дух суперництва до колишньої його дружині, я почала часто замислюватися про те, що заподіяла їй і її дочці непоправної шкоди. Тоді, коли “відбивала” чоловіка з сім’ї, користувалася всіма можливими брехливими методами “вона пиляє – о, я розумію”, “вона не дає пити – я випиваю з ним разом”, “вона ревнива – я разом з ним роздивляюся принади дівчат, які  йдуть по вулиці”.

Але, все це було лише маскою і вона звичайно почала спадати з часом. Адже я така ж жінка, я ревную, я втомлююся, я вимагаю уваги і т.д. Згодом я почала помічати, що іноді веду себе так само, як його колишня дружина (я пам’ятаю це з його розповідей – скарг,  в той час, коли я була коханкою).

Треба сказати, що я сама теж була заміжня і також зруйнувала свій шлюб заради нього. Однак, всі мої докори сумління були тихим шепотом, поки вдома все було добре і я думала, що коли по щирому, справжньому коханню таке відбувається, та ще й Бог дає дітей (у нас народився син) – то значить все це з божого замислу.

І ось, зараз настав час “пожинати те, що я посіяла”. Три місяці тому, мій чоловік пішов на роботу, ввечері пролунав дзвінок і мені повідомили, що його заарештували за підозрою в нападі.

Він напився на роботі, поїхав на набережну з 25 річною дівчиною, вона близькості не хотіла, але він думав, що вона так фліртує. Поясню, чому я вирішила, що це відплата за мій гріх.

1. Я розуміла, що забрала чоловіка з родини, але як його повернути, він таки не собачка, так я думала – ось і в мене його забрали таким чином.

2. Я залишилася з двома дітьми на руках і зараз буду жити зі своєю мамою і бабусею – рівно так само, як його колишня дружина.

3. Причиною розриву стала зрада – також як у них (я відчула біль зради, хоча думаю їй було важче, адже він йшов до коханки по коханню, а це усвідомлювати ще болючіше).

4. Також по батькові зараз сумує моя дитина, як сумувала його дочка і також я не знаю як йому пояснити, чому тата з нами немає. І багато ще дрібниць, які дуже схожі з тією ситуацією.

Нам завжди здається, що це відбувається з іншими людьми і не відбудеться з нами. Ми придумуємо собі безліч виправдань, але якщо поглянути чесно, ми приносимо біль і ламаємо долі інших людей, просто тому що нам від цього добре.

Коли пристрасті боротьби за кохану людину спадають і включається “мозок”, думки про те, що ти “м’яко кажучи, не найкраща людина на світі” вони починають гризти, повірте мені.

Я подзвонила його колишній дружині, сказала, що шкодую, про те, що зруйнувала її сім’ю. Повірте, цей дзвінок дався мені нелегко, але муки совісті складніші.

До речі, один з моїх методів прив’язати чоловіка до себе “нехай краще п’є вдома зі мною, ніж ховається в підворітті з друзями” обернувся алкоголізмом.

Хочеться докричатися до дівчат, які здійснюють зараз таку-ж помилку ЗУПИНІТЬСЯ! Наступите собі на горло, кричіть в подушку, плачте, але зупиніться заради Бога

You cannot copy content of this page