Коли Оля гуляла з чоловіком то роздивлялася принади інших дівчат, щоб довести, що вона не ревнива

Я була коханкою одруженого чоловіка 5 років. “Палала” від кохання і пристрасті. Мене не зупинило навіть народження в їхній родині дочки.

Коли дочці було 2 роки, мій чоловік пішов зі своєї сім’ї і одружився на мені. Ми прожили в щасливому шлюбі 9 років. Дійсно все було добре, відносини мирні, добрі.

Але, коли спав дух суперництва до колишньої його дружині, я почала часто замислюватися про те, що заподіяла їй і її дочці непоправної шкоди. Тоді, коли “відбивала” чоловіка з сім’ї, користувалася всіма можливими брехливими методами “вона пиляє – о, я розумію”, “вона не дає пити – я випиваю з ним разом”, “вона ревнива – я разом з ним роздивляюся принади дівчат, які  йдуть по вулиці”.

Але, все це було лише маскою і вона звичайно почала спадати з часом. Адже я така ж жінка, я ревную, я втомлююся, я вимагаю уваги і т.д. Згодом я почала помічати, що іноді веду себе так само, як його колишня дружина (я пам’ятаю це з його розповідей – скарг,  в той час, коли я була коханкою).

Треба сказати, що я сама теж була заміжня і також зруйнувала свій шлюб заради нього. Однак, всі мої докори сумління були тихим шепотом, поки вдома все було добре і я думала, що коли по щирому, справжньому коханню таке відбувається, та ще й Бог дає дітей (у нас народився син) – то значить все це з божого замислу.

І ось, зараз настав час “пожинати те, що я посіяла”. Три місяці тому, мій чоловік пішов на роботу, ввечері пролунав дзвінок і мені повідомили, що його заарештували за підозрою в нападі.

Він напився на роботі, поїхав на набережну з 25 річною дівчиною, вона близькості не хотіла, але він думав, що вона так фліртує. Поясню, чому я вирішила, що це відплата за мій гріх.

1. Я розуміла, що забрала чоловіка з родини, але як його повернути, він таки не собачка, так я думала – ось і в мене його забрали таким чином.

2. Я залишилася з двома дітьми на руках і зараз буду жити зі своєю мамою і бабусею – рівно так само, як його колишня дружина.

3. Причиною розриву стала зрада – також як у них (я відчула біль зради, хоча думаю їй було важче, адже він йшов до коханки по коханню, а це усвідомлювати ще болючіше).

4. Також по батькові зараз сумує моя дитина, як сумувала його дочка і також я не знаю як йому пояснити, чому тата з нами немає. І багато ще дрібниць, які дуже схожі з тією ситуацією.

Нам завжди здається, що це відбувається з іншими людьми і не відбудеться з нами. Ми придумуємо собі безліч виправдань, але якщо поглянути чесно, ми приносимо біль і ламаємо долі інших людей, просто тому що нам від цього добре.

Коли пристрасті боротьби за кохану людину спадають і включається “мозок”, думки про те, що ти “м’яко кажучи, не найкраща людина на світі” вони починають гризти, повірте мені.

Я подзвонила його колишній дружині, сказала, що шкодую, про те, що зруйнувала її сім’ю. Повірте, цей дзвінок дався мені нелегко, але муки совісті складніші.

До речі, один з моїх методів прив’язати чоловіка до себе “нехай краще п’є вдома зі мною, ніж ховається в підворітті з друзями” обернувся алкоголізмом.

Хочеться докричатися до дівчат, які здійснюють зараз таку-ж помилку ЗУПИНІТЬСЯ! Наступите собі на горло, кричіть в подушку, плачте, але зупиніться заради Бога

Related Post

Мого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбуМого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбу

Вийшла заміж вдруге, коли дочці було 6 років. У чоловіка сім’ї до цього не було. Він мій ровесник, нам по 32 роки. З першим чоловіком ми з дочкою не спілкуємося,

Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…

Є друг дитинства. Спілкуємося часто. Після університету він влаштувався працювати в офіс, робота сидяча, спосіб життя пасивний, фізичних навантажень немає.  Набрав за пару років кілограм 18-20. Виглядати став так собі

facebook